Дмитро Підгрушний: "Боротьбу нав'яжемо всім"

19 лютого 10:10
Переглядів: 211
підгрушний

Нападаючий третьої лінії тернопільського «Терена» поділився своїми враженнями, від гри його команди на 2-му етапі зимової першості України з регбі-15.

«Я задоволений тим, як ми зіграли. У нас багато молодих гравців і половина команди тренується не більше одного-двох місяців, а до прикладу африканський легіонер «Терена» Майкл і зовсім тільки до нас приєднався і провів всього пару тренувань. Тому претензій до гравців немає. Є певний коефіцієнт браку у діях на полі, але це від браку ігрової практики. Тим не менш, всі викладаються на 100%, хлопці молодці ».

Також «вісімка» «Терена» розповів про завдання на сезон.

«Швидше за все, за призові місця ми боротимемося не будемо. Рівень нашої підготовки поки не дозволяє складати конкуренцію лідерам. Безумовно, ми будемо нав'язувати боротьбу в кожному матчі, але як показав, тур у Львові, змагатися, наприклад з «Соколом» на рівних нам буде складно. В той же час я впевнений, що з командами нашого рівня, ми виступимо більш ніж гідно ».

Відзначимо, що після двох турів зимової першості України з регбі-15, серед команд Західного регіону, тернопільський «Терен» йде на 3-ому місці в загальному заліку, маючи в своєму активі 6 очок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: