Дмитро Саутін: "Свої голи присвячую Артуру Дімі"

12 серпня 10:38
Переглядів: 175
АРТУР ДІМА

У поєдинку проти однолітків луганської «Зорі» Дмитро Саутін відкрив рахунок вже на п’ятій хвилині зустрічі. Проте, на цьому карпатівець не зупинився, а впродовж матчу зумів ще двічі відзначитись у воротах суперника. У коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» Саутін розповів про особливий стиль святкування забитих м’ячів та зізнався, кому він присвятив свої голи.

«У першу чергу, хочу сказати, що ці голи я хотів би присвятити Артуру Дімі. Нехай він пошвидше одужує та повертається на поле. Особливе святкування забитих м’ячів? Так робили Марсело з Роналду. І ми так собі з Артуром Дімою вирішили (усміхається)».

«Щодо самої гри, то не знаю, чи ми настільки сильні, чи «Зоря» настільки змінилась. Перед грою тренер просив нас почати з пресингу та забити швидкий м’яч. Нам це вдалося, а далі матч відбувався вже за нашим сценарієм», – розповідає Саутін.

«Чесно кажучи, ми налаштовувались на цю гру дуже серйозно. Проти «Зорі» нам було важко грати і на виїзді, і вдома у минулому чемпіонаті. Не знаю, що сталося з їхньою командою. Добре, що перемогли та забили сім голів. Знову пропустили? Тренер наголошує нам, що лінія оборони має бути стабільною, а у нас вона завжди змінюється. У кожному матчі на поле мають виходити одні й ті самі гравці захисту. Щодо пропущеного голу, то їм більше пощастило. Гравець «Зорі» вдарив по воротах здалеку – м’яч залетів. У наступній грі будемо намагатись зіграти на нуль».

«Перед стартом чемпіонату тренер говорив, що ми мусимо набрати 12 очок у цих чотирьох матчах. На жаль, «Олександрії» ми програли, але у всіх інших – перемогли. Наступна гра з «Десною» – їдемо, щоби взяти три очки», – додав карпатівець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: