Дмитро Селюк: "Карпати" дуже сильний колектив і зможе надалі відібрати очки у всіх наших конкурентів"

14 березня 19:47
Переглядів: 97
Default Image
Віце-президент "Таврії" Дмитро Селюк поділився враженнями від поєдинку з "Карпатами" та розповів про новий трансфер команди.

- Дмитре Дмитровичу, чим вам запам'ятався виїзний матч "Таврії" проти львівських "Карпат"?

- Хотів би подякувати хлопцям за те, що вони змогли переломити хід гри і завоювали важливі три очки. Хоча першим таймом я залишився незадоволений. Втім, на це були як суб'єктивні так і об'єктивні причини. У першому таймі команді був необхідний час, щоб адаптуватися, враховуючи скасований матч з "Металургом". У зв'язку з цим гра в перші сорок п'ять хвилин була невиразною.

Але після того, як футболісти зловили потрібний ігровий ритм, вони змогли переломити хід поєдинку і виграли зустріч. Це дуже важливо з психологічної точки зору, так як протягом тижня футболісти були під пресом через скасування матчу з "Металургом". Зазначу, що "карпати" дуже сильний колектив і зможе надалі відібрати очки у всіх наших конкурентів.

- У міжсезоння ви говорили про те, що хотіли підписати європейського футболіста. Що відомо з цього питання?

- Так, це дійсно так. Причому деякі засоби масової інформації розрекламували це як "трансферну бомбу". Але це не бомба, а нормальний добротний футболіст. Ми дійсно підписали гравця з європейського чемпіонату, але поки повідомити його ім'я я не можу. Грати за "Таврію" він зможе з 1-го липня 2012 року. Це молодий футболіст до 21 року, що починаючи з 16-ти років виступає за збірну Італії. Після Лукареллі, який грав у донецькому "Шахтарі", це другий представник цієї країни за всю історію українського футболу, тим більше виступає за збірну. Я радий цьому контракту і сподіваюся, що цим трансфером ми будемо сприяти тому, щоб італійські гравці приходили в український чемпіонат. Звичайно, напевно, я розчарував частину своїх "доброзичливців" тим, що цей гравець не з Мальти чи Люксембурга, але ще не вечір.

- Уже відомо, де відбудеться домашній матч "Таврії" проти київського "Арсеналу"?

- Сподіваюся, що ця гра відбудеться, але, як і перед матчем з донецьким "Металургом", за підготовку поля і умов для проведення матчу відповідаю не я. У нас є великий колектив від генерального директора до інших працівників клубу, які відповідають за це питання. Будемо сподіватися, що ніяка форс-мажорна ситуація не зірве проведення матчу, а працьовитість наших працівників допоможе газону на Республіканському стадіоні "Локомотив" отримати гідний вигляд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: