Дмитро СОСНОВСЬКИЙ - найкращий боксерський тренер 2011 року у світі!

29 листопада 10:53
Переглядів: 356
Default Image

Міжнародна федерація боксу (АIBA) віддала перемогу в номінації «найкращий тренер року» старшому тренерові збірної України, викладачу кафедри теоретико-методичних основ спорту Львівського державного університету фізичної культури Дмитрові Сосновському. В історії українського боксу таке трапилося вперше.

 «Звісно, приємно, що наша робота не залишається не поміченою, — прокоментував Львівській газеті визнання AIBA Дмитро Сосновський. — Не вважаю, що це моя особиста нагорода. Це відзнака діяльності всіх тих людей, які працювали та продовжують це робити на благо українського боксу. Маю на увазі масажистів, лікарів, психологів, тренерів, боксерів, працівників Федерації та багатьох інших, які доклалися до звитяг наших атлетів. А те, що в цій номінації фігурує моє прізвище, — лише формальність. Могли назвати будь-якого тренера — і нічого не змінилося б, адже це — перемога всього нашого боксу».

 Почесну відзнаку Дмитрові Дмитровичу мали вручити 26 листопада в Лондоні. Але через особисту зайнятість фахівець не полетів на нагородження.

 Тренерською роботою Д. Сосновський займається 30 років. Розпочав роботу 1979-го у львівських «Трудових резервах». За ці роки він підготував п’ятьох майстрів спорту міжнародного класу, з яких два — заслужені майстри спорту (Андрій Котельник і Георгій Чигаєв). Серед його вихованців — Роман Джуман, Андрій Хамула, Юрій Золотов, Ярослав Мідик, Володимир Липський, Павло Ваник і багато інших.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: