Дмитро Сосновський: "Основа збірної на чемпіонат Європи - всі чемпіони України"

04 травня 09:45
Переглядів: 294
Сосновський

У Херсоні відбувся міжнародний боксерський турнір пам'яті Миколи Мангера, на якому були представлені команди України, Туреччини, Азербайджану і Молдови.

Збірна України стала переможцем змагань, завоювали 9 золотих, 7 срібних і 13 бронзових медалей. Другою стала Туреччина (1-3-1), третє місце у Азербайджану (0-0-3), останнє - у Молдови (0-0-2).

Підсумки цього турніру, який став останнім стартом перед чемпіонатом Європи в Харкові підвів старший тренер збірної України львів'янин Дмитро Сосновський:

«На змаганнях в Херсоні дивилися наш склад. На чемпіонаті Європи не обов'язково повинні виступати всі чемпіони України. Наприклад, у нього є такий титул - чемпіон України, а на міжнародних змаганнях він виглядає слабенько.

Переглядали деяких тяжів - Віктора Вихриста і Ігоря Шевадзутського. Також категорію 69 кг дивилися. Всі інші боксували на турнірі, у кого-як вийшло.

Склад на чемпіонат Європи? Я для себе його вже знаю, але називати поки що не буду. Адже у нас ще цілих два місяці до турніру, якщо я назву його зараз, то це буде неправильно. Це ж всі живі люди.

Як мінімум, до змагань боксери повинні готуватися всі по дві людини в кожній ваговій категорії. Бувають різні ситуації. Може хтось захворіє, або сьогодні побачить мій склад і на рівні психології змінить своє ставлення до підготовки. Всі повинні готуватися однаково.

До чемпіонату Європи у нас вже нічого більше не буде. Тільки навчально-тренувальні збори. Вже 4 травня ми заїжджаємо в Скадовськ, там буде ОФП, спецпідготовка. Ще один збір у нас буде вже безпосередньо в Харкові, де буде вже більш детальна підготовка. Тобто, у нас є певні план, якого ми будемо дотримуватися.

Скажу, що в основному виступати будуть чемпіони України. Якщо було б по-іншому, то, навіщо тоді проводити чемпіонат України? Кого хотіли, тих ми додатково подивилися на тлі міжнародних змагань».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: