Дмитро Сосновський: "Європейські ігри - це отримання необхідного досвіду"

08 червня 08:21
Переглядів: 235
сосновський

Головний тренер збірної України Дмитро Сосновський відповів на запитання журналістів під час відкритого тренування нашої команди перед від'їздом на Європейські Ігри в Баку, Азербайджан.

«Тут всі молоді хлопці - 1994, 1995 і 1996 року. Найдоросліший у нас тут - це представник Дніпропетровська у ваговій категорії до 75 кг Влад Войталюк, він 1992 року народження. А так всі інші - молоді хлопці, вчорашні юніори. Звичайно, у них є досвід міжнародних змагань, але свого рівня у своїх вікових категоріях. На сьогодні для нас Європейські ігри - це отримання необхідного досвіду.

От ми зараз б'ємося на Європейських Іграх, ліцензії Олімпіаду не отримуємо, а завойовуємо ліцензії лише на чемпіонат світу, який буде в жовтні. Потім ми виступаємо на чемпіонаті Європи - ліцензії знову завойовуємо на світову першість. Чемпіонат світу - це вже серйозні змагання, і з дитячою командою туди їхати ... навіть і не знаю, подивиться, як Бог дасть. А ось вже на чемпіонаті світу ми завойовуємо олімпійські ліцензії, але подивіться, як завойовуємо - якщо в Баку у нас було в кожній ваговій категорії за десять ліцензій, то зараз вони нам дали тільки перше-друге місця, в чотирьох категоріях ще є третє місце, але там ще до кінця не зрозуміло. А у важкій вазі, там взагалі лише одна ліцензія. Манукяну потрібно виграти чемпіонат світу, щоб завоювати ліцензію на Олімпійські Ігри».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: