"Дніпро-1" не помічає "Рух"

04 листопада 20:31
Переглядів: 558
рух

"Дніпро-1" продовжив свій переможний хід по просторах Першої ліги, прибивши в домашній зустрічі "Рух". Для СК з урахуванням Кубка це п'ята поспіль перемога в рідних стінах, причому, в останніх чотирьох був пропущений всього один гол.

"Дніпряни" взяли гру під контроль з перших же секунд. Голи були справою часу і прийшли в середині тайму. Комбінація, яка привела до точного удару Назаренка, повинна задовольнити будь-якого естета: подача зліва - Куліш в дотик скидає - Назаренко посилає його в ціль. Все це, не опускаючи м'яч на газон.

Гол практично ніяк не вплинув на ситуацію на полі. СК як і раніше йшов вперед, "Рух" тільки рідко вибирався до чужих воріт. На додаток до всіх труднощів Буй вирішив завершити для себе матч достроково, заробивши другу жовту. Втім, думається, "Дніпро-1" і без цього забив би ще. Так же: Когут вискочив на розрізний пас від Кравченка і забив другий, а Войцеховський зіграв на добиванні після відскоку від Загальського.

"Дніпро-1" зберігає лідерство в дивізіоні, а "Рух" залишається в компанії аутсайдерів ліги.

4 листопада. Дніпро. Стадіон "Дніпро-Арена". Початок о 17:00
Головний арбітр: Іван Салаш (Калуш)
Асистенти: Сергій Толмачов (Маріуполь), Олексій Целовальник (Донецьк)
СК Дніпро-1 - Рух 3:0
Голи: 
Назаренко 25, Когут 71, Шаповал 90+3
Дніпро-1: Кліщук, Чеботаєв, Лопирьонок, Логінов, Шаповал, Кравченко, Сніжко (Загальский 77), Когут (Панасенко 85), Чичиков (Войцеховський 83), Назаренко, Куліш
Рух: Ільющенков, Заставний, Никитюк, Лобай, Писко, Г.Баранець (Чепелюк 60), Брікнер, Буй, Русин (Бусько 79), Ременюк (Грисьо 74), Батальський
Попередження: Буй 41
Вилучений: Буй 57 (друга жовта)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: