"Дніпро" - "Говерла" - 72:66. Звіт про матч

20 листопада 23:33
Переглядів: 404
Default Image

«Дніпро» здобув перемогу над «Говерлою» з рахунком 72-66 (19-18, 19-10, 21-16, 13-22).
 
«Дніпро»: Бьортт – 18 очок + 4 передач, Остін – 12 очок + 9 підбирань + 3 передачі + 3 блок-шоти, Козлов – 9 очок + 6 підбирань, Іванов – 9 очок + 4 підбирання, Браун – 7 очок + 8 підбирань + 4 передачі.
 
«Говерла»: Свонсон – 12 очок + 5 підбирань, Колмен – 11 очок + 4 підбирання + 3 передачі, Зіммерман – 10 очок + 5 підбирань, Шаппел – 9 очок + 8 підбирань + 4 передачі.
 
Перемога в цьому матчі означала дуже багато для «Дніпра». Команді потрібно знайти свою гру, почати виправдовувати видані на початку сезону аванси. Адже потенціал команди дозволяє боротися за місце у призовій трійці. Але для цього потрібно перемагати, і «Дніпро» сьогодні готовий був здобути позитивний результат, – зауважує прес-служба клубу.
 
З самого початку матчу було видно, що підопічні Дениса Журавльова налаштовані вкрай серйозно. Маріо Остін відкрив рахунок набраним очкам, а після триочкового від Брауна «Дніпро» повів уже 5:0. Гості відставати не збиралися й намагалися надалі відповідати на кожну результативну дію дніпрян своєю. За рахунку 16:10 на користь команди господарів «Говерлі» вдався ривок 8:0, що дозволило івано-франківцям вперше в матчі вийти вперед. Але кидок із-за дуги у виконанні Брауна практично з сиреною все ж дозволив дніпрянам виграти першу чверть з рахунком 19:18.
 
Друга чверть запам'яталася тим, що обидві команди дуже багато «мазали» з вигідних і не надто положень. За рахунку 23:20 «Дніпро» зусиллями Бьортта, Тимофеєнка та іменинника вечора Дениса Іванова організовують спурт, результатом якого стала двозначна перевага команди господарів у рахунку – 34:22. В ці хвилини гості виглядали зовсім безпорадними, і Євген Мурзін змушений був брати тайм-аут. Не можна сказати, що йому вдалося дуже вже розворушити своїх підопічних. На велику перерву команди пішли за рахунку 38:28. У першій половині матчу варто відзначити надійну гру «Дніпра», перш за все, в обороні. Також дніпряни непогано використовували свою перевагу у трисекундній зоні, зібравши 10 відскоків на чужому щиті проти 4 у гостей. Що ще вселяло оптимізм перед другою половиною, так це те, як дніпряни дорожили м'ячем – всього лише 3 втрати на команду!

Третя десятихвилинка розпочалася з «бомби» у виконанні Козлова. Взагалі, варто відзначити впевнену гру дніпрян у третьому періоді в цьому матчі. Господарі чудово виглядали в обороні й легко долали захисні порядки опонентів в атаці. Після точного двоочкового від Іванова, коли рахунок став 50:32, Євген Мурзін попросив тайм-аут. Але зупинити дніпрян сьогодні було дуже складно. Глазирін точний із середньої, й різниця в рахунку сягає максимальної у цьому матчі – 55:36. До кінця третього періоду «Говерлі» вдалося трохи скоротити відставання. Заключні хвилини третьої чверті запам'яталися двома запаморочливими аллей-упами від Аарона Петтвея. У першому випадку йому асистував Денем Браун, у другому – Стівен Бьортт. Рахунок 59:44, і «Дніпро» виграв усі три десятихвилинки.
 
А от у заключній чверті знову проявилася давня хвороба команди господарів – втрата концентрації. Два поспіль триочкових від Шаппела та Кривича, й розрив у рахунку скорочується до 8 пунктів. 60:52. Але Бьортт, Вільховецький і Остін не дають суперникові ще більше наблизитися та знову «відсувають» «Говерлу» на 16 очок. Гості, до їх честі, здаватися не збиралися та наполегливо шукали щастя біля кільця дніпропетровської команди. Добре у складі «Дніпра» в ці хвилини виглядав капітан Микола Вільховецький, який, маючи 4 персональних зауваження, самовіддано діяв в обороні, не даючи продихнути своїм візаві. Показовим був момент, коли захисник «Дніпра» промахнувся в атаці, й гості, знявши підбирання, кинулися у швидкий прорив, але Коля вже під своїм щитом встиг перехопити передачу, яка потенційно була результативною! За 10.7 секунди до кінця матчу Кривич за рахунку 72:66 пробивав «штрафи». Ігор реалізував перший кидок і навмисно «змазав» другий, але підбирання залишилося за «Дніпром», і команда господарів, продемонструвавши відмінне взаєморозуміння, виграла цей матч!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: