До "Арени Львів" на матч "Шахтар" – "Порту" курсуватимуть шатл-баси

28 вересня 23:12
Переглядів: 612
арена львів

Для комфортного проїзду вболівальників до стадіону «Арена Львів» на матч Ліги Чемпіонів УЄФА між футбольними командами Шахтар» (Україна) та «Порту» (Португалія) 30 вересня, буде збільшено кількість міських автобусів.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Віктор Щир.

Зокрема на час проведення матчу роботи міських автобусів №3А, 10, 25, 40 будуть продовжені на 01:00 год. ночі та підсилені кількістю машин на маршруті. Для мешканців Сихова, курсуватимуть шість шатл-басів до стадіону «Арена Львів» від кінотеатру Довженка з 18:30 год. вечора. З центру Львова вболівальників також везтимуть 6 великогабаритних автобусів від пл. Петрушевича з 18:30 вечора.

Після закінчення матчу кількість шатл-басів буде збільшена, вони везтимуть вболівальників на Сихів та в центр до пл.. Петрушевича.

«На Сихів до кінотеатру Довженка будуть відходити 10 великогабаритних автобусів  від перехрестя 8-ї дороги біля стадіону «Арена Львів» і вул. Вернадського. На площу Петрушевича будуть відходити автобуси від перехрестя вул.. Стрийської-Сокільницької, також 10 автобусів», - повідомив Віктор Щир.

Також буде  продовжена робота і збільшена кількість тролейбусів, які курсують до автовокзалу на вул. Стрийський. Зокрема, маршрути №3, №20 і №25 будуть підсилені трьома машинами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: