До Дня міста Львова відбудеться велосипедний марафон "Тільки у Львові" 2016

31 березня 19:43
Переглядів: 234
Велоспорт

У неділю, 8 травня, з 09:00 до 16:00 год. відбудеться велопробіг, а з 16:00 до 18:00 год. – нагородження учасників велосипедного марафону. Громадська організація Спортивно-туристичний клуб «Трек» розпочинають серію марафонів MAXX bike з нового пункту на мапі марафонів України. Забіг розпочнеться і завершиться у парку «Високий замок».

«Учасники велопробігу зможуть побачити безліч затишних місць, де їх зачарує краса старовинного міста. Також матимуть можливість ознайомитись із розмаїттям чудових парків, які не менш давні і красиві, ніж будівлі в центрі Львова.

Такий спортивний відпочинок піде на користь кожному та дасть можливість ближче ознайомитись із нашим містом», - розповів Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

«Ще, мабуть, не всі знають, що Львів чудове місто для катання на гірському велосипеді. Адже тільки у Львові і в його передмісті легко можна отримати практично гірські умови катання, перебуваючи далеко від гір.

Траса відрізняється короткими та динамічними спусками, стрімкими підйомами та вузькими в’юнкими стежками.

Тільки у Львові на вас чекають поєднання старовинного міста з парками Погулянка, Знесіння, Високий Замок, територією Винниківського лісництва, яка відома Чатовими скелями та трасою марафону «Night Madness» ,- розповіли організатори.

На вибір традиційно різні за складністю дистанції, довжиною 58, 37 та 15 км.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: