До "Карпат" приїхали гості з Старосамбірщини

30 березня 23:00
Переглядів: 192
Карпати

Село Лаврів, що на Старосамбірщині, добре відоме краєзнавцям. Це одне з найвідоміших місць регіону, окрім того, за легендою, там похований Король Лев І Данилович – син Данила Галицького, засновника Львова. Є у селі і дитячий будинок, вихованці якого вже не перший рік товаришують із «Карпатами». Зазвичай, саме карпатівці їздили в гості у Лаврів, а зараз діти уперше відвідали футболістів на їхньому робочому місці – під час тренування на заміській базі. 

Як і годиться, карпатівці підготували для дітей подарунки. До доброї справи долучився і титульний спонсор клубу ТОВ «Парі-Матч», який, як і завжди, охоче пристав на пропозицію допомогти дітям. Цього разу представники компанії прислали з Києва 17 комплектів постільної білизни, чим дуже посприяли заходу. «Зелено-білі» приготували дітям чимало солодощів і фруктів, календарі на 2016 рік, а також два великих пакети з пральним порошком. Таким чином, спільними зусиллями, «Карпати» і ТОВ «Парі-Матч» змогли додати трохи радості дітям, які через незалежні від них причини, позбавлені сімейного затишку.

Хлопці і дівчата з Лавріва від початку і до кінця спостерігали за тренувальним процесом. Окрім цього, вони оглянули базу «Карпат», а головне, після завершення заняття, змогли трішки побуцати м’яча зі справжніми футболістами. Спеціально для цього хлопці привезли з собою футбольну форму та взуття. Карпатівці, у свою чергу, запросили дітей на «Арену Львів», де через півтора тижні зіграють проти «Олександрії». А на фініші сезону пообіцяли приїхати в гості до Лавріва.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: