До Львова повернулись учасники І Юнацьких Олімпійських Ігор

01 вересня 16:13
Переглядів: 406
Default Image

Зранку 1 вересня гамірно до Львова повернулися учасники І Юнацьких Олімпійських Ігор, які нещодавно завершилися в Сінгапурі.

Разом з керівниками відділення НОК України у Львівській області, управління з питань фізичної культури та спорту, обласних організацій ФСТ, представниками місцевих ЗМІ, бронзову призерку Юнацьких Ігор Оксану Райту вітав і заступник міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Сизенко, який також прибув до Львова у День знань.

А вже о 12 годині на святковій лінійці у Львівському училищі фізичної культури слова привітань юним олімпійцям лунали не тільки від директора училища Степана Родака, але й відзаступника голови Львівської ОДА Ліляни Гримської, депутатів Львівської обласної ради, керівників спортивних федерацій області, провідних тренерів та усього загалу спортивної громадськості Львівщини.

У складі збірної команди України в Сінгапурі виступило троє представників Львівщини, двоє з яких є вихованцями училища фізичної культури.

Зокрема, усі учасники першовересневого свята щиро вітали Оксану Райту (легка атлетика, тренер Михайло Сташків), яка привезла до Львова першу таку нагороду, здобувши бронзову медаль в змаганнях з легкої атлетики та встановивши рекорд Європи серед дівчат в бігу на дистанції 2000 м з перешкодами (6.41,42), а також Юрія Федечка (сучасне п’ятиборство, тренери Наталія Роговенко, Адам Прибило), який на посів 12 місце в особистому заліку та 7 місце в командному міксі (зі спортсменкою зі Сінгапуру).

Львів’ян репрезентував у Сінгапурі також і представник лучного спорту Віталій Комонюк (стрільба з лука, тренер Марія Гавелко) випускник ЗОШ №32 м. Львова, а нині студент першого курсу Львівського державного університету фізичної культури.

«Віриться, що у цих перспективних молодих спортсменів буде успішною подальша спортивна дорога», – зазначила відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба.
ZIK

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: