До села Турка завітав проект «DO like OLYMPIANS»

13 квітня 19:11
Переглядів: 261
олімпіада

Всеукраїнський проект «DO like OLYMPIANS» завітав у село Турка на Прикарпатті, повідомляєНаціональний олімпійський комітет. Загальноосвітня школа, яка славиться своєю хорошою спортивною базою та спортсменами, провела за підтримки відділення НОК України в Івано-Франківській області змагання серед дітей п'ятих, шостих, сьомих класів.

По закінченню спортивних баталій учасники отримали олімпійські сувеніри та в рамках Всеукраїнських акцій Національного олімпійського комітету «Олімпійський куточок», «Олімпійська книга» — спортивний інвентар й олімпійську літературу.

Після змагань відбулася запланована нарада щодо проведення фіналу третього етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Перемовини виконавчого директора відділення НОК України Ігоря Шкоропаняка з головою селаЛюбов'ю Чернівською, директором школи Світланою Вихристюк та представниками відділу освіти Коломийського району дали позитивний результат.

За результатами обговорення було прийнято рішення створити організаційний комітет з підготовки та проведення і призначити фінал «Олімпійського лелеченя» на 25 квітня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: