"Докладаємо зусиль, щоб через ці змагання вивести дівчаток на оптимальний рівень "

14 січня 13:19
Переглядів: 148
Карленко

Пропонуємо вашій увазі коментар Василя Карленка - головного тренера збірної України після гонок з масовим стартом, які відбулися в рамках п'ятого етапу кубка світу в Рупольдінгу:

"Ми бачили, як непросто складалася боротьба в гонці, і ми розуміємо, як непросто постійно утримувати стан спортсмена на високому рівні. Тому четверте місце Віти розцінюємо дуже позитивно. В цілому, ми задоволені гонкою - ви бачили, як боролася Віта, як непогано котили лижі .... Але це біатлон, програмувати перемоги тут не можна, але сьогодні Віта нав'язала гідну боротьби таким авторитетним спортсменкам, як Бергер, Домрачева і Зайцева.

Звичайно, є фінішний протокол, і саме по ньому ми бачимо результат. Але неофіційно ми можемо розцінювати наш потенціал і за іншими параметрами. Скажімо, без промаху в стійці Віта, звичайно, була б на подіумі, тобто ми бачимо, до чого спортсменка може прагнути. Але це - процес непростий, тривалий. І в питаннях стрільби на останньому рубежі є великий резерв в плані психології, над чим ми зараз активно працюємо.

Календар Кубка світу дуже інтенсивний: старти йдуть практично через день, а іноді і кожен день. І ми зараз докладаємо зусиль, щоб через ці змагання вивести дівчаток на оптимальний рівень готовності до чемпіонату світу. І до цього етапу ми не прагнули показувати свій кращий рівень, щоб уникнути подальшого спаду як раз до стартів в Нове-Месте"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: