Доля Євробаскету-2015 буде вирішена 22 березня

05 березня 15:48
Переглядів: 394
Євробаскет-2015

Рішення про те, чи збереже Україна право на проведення Євробаскету - 2015, буде прийнято 22 березня, повідомив інформагентству ИТАР-ТАСС глава департаменту зі зв'язків з громадськістю ФІБА-Європа Сакіс Контос:

«Ми пильно стежимо за ситуацією на Україні, - заявив Контос. - У Мюнхені вже пройшла зустріч виконавчого комітету, де обговорювалися проблеми, пов'язані з проведенням чемпіонату Європи-2015. Через кілька тижнів, 22 березня, відбудеться серйозна нарада, на якому і буде прийнято рішення про те, чи пройде фінальний турнір Євробаскету в Україні, або його доведеться перенести в іншу країну.

Треба розуміти, що зараз дуже складно передбачити, як будуть розвиватися події в Україні. Якби Євробаскет проходив через місяць-півтора, тоді, без сумнівів, ми б відібрали в української сторони право проведення фінального турніру і довірили б його іншій країні. Але чемпіонат Європи тільки через півтора року! Ми повинні діяти дуже обережно і уважно і не робити поспішних дій».

Нагадаємо, що Естонія, Латвія і Литва 27 лютого заявили про готовність готовність провести Євробаскет-2015 замість України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: