Долинський "Нафтовик" дізнався суперника у Кубку України

16 серпня 18:13
Переглядів: 177
гол

Відбулося жеребкування Кубка України серед аматорів. Участь в цьому турнірі братиме одразу три прикарпатські команди.

До коломийського "Покуття" та галицьких "Карпат", які змагаються в чемпіонаті України серед аматорів, доличився і срібний призер чемпіонату області 2017/18 років долинський "Нафтовик". Саме долиняни першими вступлять у боротьбу за Кубок України.

На попередньому етапі команда Валентина Москвіна зустрінеться із СК "Вільхівці" (Закарпатська область). Матчі цієї стадії змагань пройдуть 22 серпня (у Долині) та 28 серпня (у с.Вільхівці, Тячівський р-н).

Представляємо учасників та порядок проведення матчів попереднього етапу змагань: 
22.08 та 29.08.2018 р.:

  • «Нафтовик» (Долина, Івано-Франківська область) – СК «Вільхівці» (Закарпатська область)
  • «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька область) – «Атлет» (Київ)
  • «Джуніорс» (Шпитьки, Київська область) – «Фортуна» (Комарівка, Чернігівська область)
  • ФК «Чорнянка-Агроспорт» (Херсонська область) – «УкрАгроКом» (Головківка, Кіровоградська область)
  • ФК «Вовчанськ» (Харківська область) – «Форум-Авто» (Краматорськ, Донецька область)

29.08 та 5.09.2018 р.:

  • «Юність» (Верхня Білка, Львівська область) – «Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк) – 29.08 та 5.09.2018 р.
  • «Ізотоп-РАЕС» (Вараш, Рівненська область) – «Вотранс» (Луцьк) – 29.08 та 5.09.2018 р.
  • «Універ-Динамо» (Харків) – «Скіф» (Шульгинка, Луганська область) – 29.08 та 5.09.2018 р.

Перші матчі відбудуться на полях команд, що вказані першими.
Вісім переможців протистоянь попереднього етапу приєднаються до ще двадцяти чотирьох учасників турніру в 1/16 фіналу:

  1. «Севлюш» (Виноградів, Закарпатська область)
  2. ФК «Миколаїв» (Львівська область)
  3. «Рочин» (Соснівка, Львівська область)
  4. СКК «Демня» (Львівська область)
  5. «Покуття» (Коломия, Івано-Франківська область)
  6. «Карпати» (Галич, Івано-Франківська область)
  7. «ОДЕК» (Оржів, Рівненська область)
  8. «Маяк» (Сарни, Рівненська область)
  9. «ДСО-Поділля» (Тернопільська область)
  10. «Факел» (Липовець, Вінницька область)
  11. «Авангард» (Бзів, Київська область)
  12. «ДГ Шевченківське» (Денихівка, Київська область)
  13. ФК «Рубікон-Вишневе» (Київ)
  14. «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська область)
  15. «Авангард» (Корюківка Чернігівська область)
  16. ФК «Чернігів»
  17. «Олімпія» (Савинці, Полтавська область)
  18. «Вікторія» (Миколаївка, Сумська область)
  19. «Колос» (Асканія-Нова, Херсонська область)
  20. «Таврія» (Новотроїцьке, Херсонська область)
  21. «ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніпропетровська область)
  22. ФК «Дніпро»
  23. «Перемога» (Дніпро)
  24. «Сапфір» (Краматорськ, Донецька область)

Основну турніру сітку буде сформовано з 1/16 фіналу.

Базовими ігровими днями проведення матчів 1/16 фіналу є 12 та 19 вересня 2018 р.

Нагадаємо, що чинним володарем трофею наразі є ФК "ЛНЗ-Лебедин" (Лебедин, Черкаська область).

За інформацією сайту ААФУ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: