«Донецьк» завдав поразки «Говерлі»

02 січня 21:32
Переглядів: 139
goverla-donetsk

Рамел Каррі, а також потужна пара «бігменів» в особі Даріуса Сонгайли та Діора Фішера забезпечили «Донецьку» перемогу над «Говерлою» з рахунком 83-72. Таким чином, «тигри» не лише реваншувалися за поразку в першому колі, а й обіграли одного з головних конкурентів.  

Ключовий фактор  

«Донецьк» виграв боротьбу під щитами, зібравши 30 відскоків проти 22 у суперника, що й стало ключовим фактором. Крім того, у «ведмедів» «не пішли» дальні кидки (2/12).  

Гравець матчу  

Долю зустрічі багато в чому, як уже було зазначено, визначила гра пари «бігменів» «Донецька», однак заспівувачем у цьому дуеті виступив Даріус Сонгайла, котрий до 21 здобутого очка додав 9 підбирань. Відзначимо й те, що в третьому матчі поспіль литовський форвард збирає не менше 9 відскоків і здобуває не менше 22 балів РЕ.  

Цифри  

«Донецьк» продемонстрував рекордний у сезоні відсоток реалізації двоочкових (66.7 %) і штрафних кидків (85.7 %).  

Хід гри  

Не реалізувавши жодну із шести дальніх спроб, а також поступаючись суперникам у боротьбі за підбирання (11/18), «ведмеді» програли першу половину з різницею в шість очок (34-40). Особливо активним у складі «Донецька» був литовський форвард Даріус Сонгайла, котрий до великої перерви здобув 10 очок і зібрав 5 відскоків. Незважаючи на спроби «Говерли» відігратися протягом двох заключних чвертей, донецькі «тигри» досить упевнено тримали удар, нарощуючи власну перевагу під щитами.  

Статистика  

Окрім Даріуса Сонгайли, результативною грою в складі «Донецька» відзначилися Рамел Каррі (14 очок + 8 передач) і Діор Фішер (14 очок + 7 підбирань + 4 передачі).   Найрезультативнішим у складі «Говерли» став Кінделл Дайкс, на рахунку якого 18 очок і 5 підбирань. 15 очками та 7 підбираннями відзначився Тревіс Пітерсон, 15 очками й 7 передачами – Юджин Лоуренс.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: