Досягнення вихованців Андрія Пушкаря

15 квітня 11:21
Переглядів: 329
Пушкар

З 10 по  12 квітня 2014 року у м. Харків пройшов VII Чемпіонат України з армспорту серед юнаків і юніорів. Всього у змаганнях взяли участь 284 спортсменів із 18 областей України. Тернопільщинуна змаганнях представляли вихованці тренера-викладача Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Колос” Пушкаря А.А.

пушкар

Серед дівчат Юлія Точинська завоювала бронзу на праву руку. Серед юнаків Назар Савелюк посів другу сходинку у змаганнях на ліву руку у категорії до 50 кг. Вадим Очеретинюк завоював срібло та бронзу на праву та ліву руку відповідно у категорії до 55 кг. Вдало виступив Дмитро Шемчук у ваговій категорії до 75 кг, посівши третю сходинку на ліву та праву руку. У цій же категорії на праву руку срібним призером став Олександр Тутов. У ваговій категорії до 80 кг не було рівних Олегу Петренку, який став абсолютним чемпіоном.

У змаганнях юніорів серед дівчат друге місце на праву та ліву руку виборола Наталія Гаврилюк. Абсолютним чемпіоном у ваговій категорії до 90 кг став Ігор Пасєка.

пушкар

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: