Драматичні поєдинки Трапезнікової і Поповича на Кубку України

10 грудня 18:00
Переглядів: 224
Соломія Трапезнікова
 У Львові у легкоатлетичному манежі СКА 1-4 грудня 2015 р. відбувся Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні. Цими стартами кращі вітчизняні лучники фактично розпочали довгий і відповідальний олімпійський змагальний сезон.

У турнірі жінок переможницею Кубка стала херсонка Анастасія Павлова, яка у фіналі перестріляла Тетяну Бережну з Харкова 6:2.

Студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (на фото), яка у кваліфікації показала абсолютно кращий результат – 1168 (!) очок, посіла 5 місце. У 1/4 фіналу Соломія у драматичному поєдинку поступилася львів’янці Таїсії Івановій 5:6. Усе вирішила суддівська лінійка, яка у додатковому пострілі обидвох спортсменок у «дев'ятку» зафіксувала мікроскопічну перевагу Іванової.

Справжній бій лідеру національного рейтингу Лідії Січеніковій у 1/16 фіналу дала десятикласниця училища Ірина ЗаставнаІра нога в ногу провела поєдинок з досвідченою чернівчанкою і поступилася у ньому 5:6 лише за додатковими показниками.

Серед чоловіків переміг львів’янин Сергій Макаревич. Студент ІІІ курсу ЛУФК Максим Попович на 5 місці. І знову дляМаксима, як і для Трапезнікової, фортуна була на боці його суперника. Його поєдинок з харків’янином Артемом Ткачемзакінчився унічию 5:5, у додатковому пострілі також рівновага 9:9, а лінійка судді зафіксувала перемогу суперника 6:5. Певною сатисфакцією для Максима є те, що у 1/8 фіналу він вибив з боротьби одного з лідерів минулого сезону, переможця І Європейських ігор і також вихованця училища Георгія Іваницького (вип. 2012р.) 6:4.

У командних змаганнях у чоловічому фіналі зустрілися дві львівські команди. Перемогу здобула збірна Львівщини-І у складіІваницькогоМакаревича та Юрія ГавелкаМаксим Попович, який виступав за другу команду, - срібний лауреат національного Кубка.

Серед жінок перемогли харків’янки. На другому місці збірна Львівської обл.-ІІ, на третьому Львівщина-І. У складі команд срібну медаль виборола Катерина Соколенко (вип. 2006р.), бронзові –Соломія Трапезнікова та її однокурсниця по навчанню в училищіСоломія Гнип. Обидві львівські команди не осилили харків’янок і поступилися переможницям з однаковим рахунком 3:5.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: