Друга перемога ФК "Тернопіль-Педуніверситет" у студлізі

09 жовтня 16:21
Переглядів: 232
фк тернопіль

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» у матчі другого туру ХІV-го чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів сезону 2014-2015 рр. (конференції «Захід») переміг у Кам’янець-Подільському команду «Спортлідер+-КПНУ» – 2:0.

Першим у матчі (на 60 хвилині) відзначився Артур Дорі. Тернопільський нападник ударом головою замкнув простріл з лівого краю Тараса Кривого. А вже в компенсований арбітром час вихід віч-на-віч реалізував Тарас Гром’як.

Зауважимо, що майбутні тернопільські педагоги мали ще кілька разів відзначитися. Зокрема, в першому таймі Кривий ударом головою метрів з семи не замкнув простріл Соколовського. У схожому моменті вже Дорі пробивав з дев’яти метрів і теж у рамку не поцілив. У другому ж таймі Тарас Гром’як з лінії карного майданчика пробив вище воріт.

Після цієї перемоги у тернополян шість набраних очок і вони перебувають у лідерах конференції «Захід». У наступному турі студліги відбудеться тернопільське дербі. 16 жовтня ФК «Тернопіль-Педуніверситет» приймати кременецький «Буревісник».

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» у Кам’янець-Подільському виступав у такому складі: Мельник, Курило (Катинський, 30, Грушицький, 68), С. Куріцький, Козовик, Заставецький, Мединський, Гром’як, Соколовський, Кривий (Т. Семенець, 80), Тарабалка (Скибіцький, 89), Дорі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: