Дружина Гусіна хотіла б замінити футболки "Динамо" на облягаючі

24 липня 16:55
Переглядів: 618
Default Image

Життя з футболістами дуже мінливе, часто багатьом доводиться жертвувати. У 17 років Христина серйозно займалася танцями, їй вдалося вступити у київську школу при ансамблі імені Вірського, що вважалося величезним досягненням.

- Я й подумати не могла, що щось може перешкодити мені вчитися в столиці, - згадує Христина.  Я була далека від спортивного життя. Вчилася на хореографа, танцювала в ансамблі. І, звичайно ж, майбутнього чоловіка теж представляла з танцювального середовища, а ніяк не з футбольного.

Але доля розпорядилася інакше. Вона познайомилася з Андрієм Гусіним, в той час гравцем львівських "Карпат", і залишилася з ним. Як же було прикро, коли через півроку його покликали з "Карпат" до Києва, в "Динамо-2"! Довелося зайнятися сімейними клопотами, вихованням дітей. Більше часу з'явилося, коли старший син Андрійко пішов у садок.

- Я зацікавилася модою, почала купувати іменні вбрання. Але мені не подобалося, що завжди можна зустріти ще когось в такій самій одежі. Тому я вирішила створювати собі речі сама. Зібралося кілька дизайнерських нарядів, прийшло бажання зробити показ і відкрити свій бутик.

- А я півроку був проти цієї ідеї, - зізнається Андрій.  Коли жінка вся в роботі, це не може не відбитися на сім'ї. Але коли в неї з'явилося приміщення, ми все-таки вирішили відкрити майстерню-бутик, де дружина і стала творити свої наряди.

Дім моди Христини Гусіної шив вбрання для телеведучої Василіси Фролової.

Одного разу у Христини навіть з'явилася ідея вдосконалити динамівську форму:

- Мені б хотілося змінити саму її концепцію. Ось збірна Італії якось вийшла на поле в облягаючи футболках. У футболістів красиві тіла, і облягаючий одяг це підкреслює. Мені б теж хотілося замінити футболки "Динамо" на облягаючі.

Але заради улюбленого довелося пожертвувати роботою і вдруге. Два роки тому, коли Андрій перейшов у самарські "Крилья Совєтов", почалося життя між двома містами. У Києві залишилася улюблена справа. Христині вдалося влаштувати все так, щоб салон працював практично без неї. Але все одно пара прийшла до вирішення закрити майстерню-бутик, щоб більше часу приділяти чоловікові і синам.

За матеріалами terrikon

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: