Дубль "Карпат" готується до гри з "Чорноморцем"

25 жовтня 21:35
Переглядів: 250
карпати лях

Після перемоги над «Олександрією» юні карпатівці повернулися до Львова і з хороршим настроєм приступили до тренувань. Цього тижня на молодіжку чекає виїзд до Одеси на гру з «Чорноморцем», яка відбудеться в суботу, о 14:00, на полі спортивного комплексу «Люстдорф».

«З Олександрії повернулись у піднесеному настрої. Відпочили і готуємось до гри проти «Чорноморця». Перемога, звичайно, додала нам впевненості, та до тренування все одно підходимо дуже відповідально. Ми хочемо поборотись за медалі й перемоги нам необхідні, щоб закріпитись у верхній частині таблиці. Тож набираємо форму для наступного поєдинку» – каже захисник «левів» Віталій Сільченко.

Цього тижня до тренувань повернулись півзахисник Іван Желізко та нападник Олег Кос, які відновлювались після ушкоджень.

«Желізко пройшов реабілітацію і вже певний час тренується з командою. Після операції, до тренувань приступив і Олег Кос. Так що поступово будемо вводити їх у гру. У плані підготовки нічого не змінилось. Сьогодні день великого навантаження, а ближче до матчу будемо його знижувати. Завтра проведемо заключне тренування і увечері виїжджаємо до Одеси» – ділиться планами наставник молодіжки Олександр Чижевський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: