Двох львівських борчинь Юлій, Благиню та Остапчук нагородять «Українським соколом»

27 квітня 19:32
Переглядів: 380
Default Image

Вручення Нагороди відділення НОК України у львівській області “Українського сокола” кращим спортсменам.

Відділення Національного олімпійського комітету України запрошує Вас на урочистий прийом та прес-конференцію, присвячену нагородженню «Найкращих спортсменів місяця» за версією відділення НОК України у Львівській області.

За ініціативи голови відділення НОК України Кмітя Миколи Івановича, кращих спортсменів Львівщини щомісяця відзначають Нагородою відділення НОК  України у Львівській області – «Український сокіл». Автори нагороди, яка виготовляється вручну (гутне шкло) є професори Львівської національної академії мистецтв Олесь Звір та Франц Черняк.

Кращими спортсменами березня відділення НОК України у Львівській області обрало чемпіонок Європи з вільної боротьби 2011 року Юлію ОСТАПЧУК (вагова категорія 63 кг) та Юлію БЛАГІНЮ (вагова категорія 51 кг)

29 квітня 2011 року о 12:00 у Бібліотеці готелю «Леополіс» відбудеться урочисте вручення Нагороди та грошової премії спортсменам Юлії Благині та Юлії Остапчук і їх тренерам.
У церемонії нагородження візьмуть участь голова відділення  НОК України у Львівській області Микола КМІТЬ, члени виконкому відділення НОК України, також  Олег САЗОНОВ та Андрій ПІСТУН, тренери кращих спортсменів місяця, та Олесь ЗВІР і Франц ЧЕРНЯК, автори нагороди відділення НОК України «Український сокіл». Прес-конференція відбудеться 29 квітня о 12-20 у Бібліотеці готелю «Леополіс».

Довідка: з 29-го березня по 03 квітня 2011 року в м. Дортмунд (Німеччина) відбувся Чемпіонат Європи з боротьби (вільна боротьба, жіноча боротьба, греко-римська боротьба). Дві медалі для збірної команди України вибороли спортсменки з Львівщини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: