Дячук-Ставицький: Бланко в збірній України? Все можливо

07 листопада 20:00
Переглядів: 136
ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ

Генеральний директор "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький прокоментував можливе запрошення Густаво Бланко Лещука в збірну України.

- Все можливо. Якщо керівництво нашої збірної побачить в ньому перспективного гравця, то з боку футболіста перешкод не буде. За збірну Аргентини він не грав, і поки його туди не викликають. Чи дотягує він до рівня "синьо-жовтих"? Знаєте, за півроку можна як стати серйозним гравцем, так і знищити кар'єру, п'яним потрапивши в ДТП. Таких випадків вистачало. Тут потрібна серйозна праця.

У порушеннях режиму не помічений. Зате працьовитий, часто займається після тренувань. Погодьтеся, не про кожного легіонера в ЧУ таке скажеш.

Ми його брали, перш за все, через його коріння. Він хотів грати в нашій країні, вивчити мову... Коли тренери використовують на заняттях датчики, які фіксують стан футболіста, Бланко завжди цікавиться цими даними і робить все, щоб вони були краще.

Чи найкращий він в УПЛ в грі "на другому поверсі"? В "Динамо" був схожого типу форвард - Теодорчик, але він багато головою не забивав, а Бланко забиває. Як Янош Габовда (володар Кубка СРСР-1969 складі "Карпат"). Так, десь він втрачає м'ячі, не так обробляє. Але йому під силу поліпшити гру і внизу. Думаю, рік-півтора йому ще потрібно побути у нас, в команді, де він заграв, щоб проявити себе і бути необхідним серйозному європейському клубу. Розквіт футболіста - 27-30 років. А йому 25, - сказав Дячук-Ставицький.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: