Дячук-Ставицький: "Динамо дало згоду на оренду Кузика"

01 червня 19:50
Переглядів: 271
Дячук Ставицький

Функціонер - про кадрові справи

Виконувач обов’язків генерального директора ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький розповів про зміни у складі "Карпат" у наступному сезоні.

- Команду потрібно було оживити новими футболістами, влити нову кров. Наші гравці уже протягом чотирьох років разом в команді, звикли один до одного. На жаль, в останні роки команда вирішувала питання з пропискою у вищій лізі. У кращому випадку - яке місце посісти в середині турнірної таблиці. Футболісти зачерствіли, до перемог не були готові психологічно. Така ситуація заставляє взяти нових гравців. Для прикладу, у нас зараз цікаві нападники – Бланко-Лещук, Окечукву та атакувальний півзахисник Кадимян.

Вважаю, ці футболісти у "Карпатах" себе ще покажуть. Для прикладу, у "Шахтаря" футболісти коштують мільйони, а на перший рік за основну команду майже не грають, їм потрібен час на адаптацію. Наші нападники додадуть. Є у нас цікавий нападник Олексій Гуцуляк і ще до нас має приїхати "динамівець" Орест Кузик. На його оренду київське "Динамо" уже дало згоду. Відповідно, у нас буде хороша конкуренція як на позиції нападників, так і флангових півзахисників.

Щодо захисту, то потрібно уже дати шанс себе проявити нашій молоді - Володимиру Синиці та Івану Лобаю. Одночасно грати вони не будуть, але по одному у парі з Пластуном їх можна буде ставити. Зліва у захисті у нас є більш-менш досвідчений Володимир Костевич та Василь Кравець. Зправа буде Денис Мірошниченко та потенційний новачок команди. Окрім того, плануємо підписати ще одного досвідченого центрального захисника. З воротарями у нас все добре: є Мисак, Підківка, а також двоє молодих Олег Мозіль та Іван Сілецький. У центрі півзахисту поруч з досвідченими Худоб'яком та Карнозою є молоді Кльоц, Чачуа та Страшкевич.

- На Олега Голодюка не розраховуєте?

- У нього закінчився контракт. Клуб йому дав право вибору: якщо він не захоче грати в "Карпатах", ми його відпустимо. Також під питанням у команді Артур Новотрясов. Тренери вважають, що він сезон провів невдало, тому "Карпати", швидше за все, відмовляться від його послуг. Якщо ми завершимо справу з комплектацією та досвідченим тренером, справи у нас повинні піти нормально.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: