Димінський вбив мою сестру та замітає сліди, – брат загиблої у ДТП

21 серпня 08:50
Переглядів: 810
димінський

Брат жінки, яка загинула в ДТП за участю автомобіля Петра Димінського, звинувачує президента Карпат у вбивстві своєї сестри.

Степан Мацевко, брат Наталії Тріли, яка загинула у ДТП під Львовом, звинувачує Петра Димінського у смерті сестри та просить зголоситися всіх свідків трагедії.

"Друзі, вчора в мене в родині сталася біда. Погань, що називається Петро Димінський, вбив мою сестру Наталю Трілу.

Близько 15:00 вона виїхала на своєму авто зі Львова в напрямку села Ямельня Яворівського району, де проживала. В дозволеному місці вона повернула ліворуч в сторону села. В цей час Мерседес моделі S-65 AMG (н/з АС0277ВР), яким керував Димінський, в супроводі позашляховика марки Lexus (н/з ВС0222СК), грубо порушивши ПДР, на великій швидкості в населеному пункті здійснив обгін у недозволеному місці. Внаслідок цього сталася страшна ДТП, в якій загинула моя сестра.

Після ДТП Петро Димінський, як останнє лайно, не надавши першої медичної допомоги, пересів в позашляховик Lexus і змився у невідомому напрямку. Після чого до авто Димінського підійшов його охоронець і стверджував що це він був за кермом Мерседеса.

Зіткнення було дуже сильним, але чомусь на водію, який стверджує, що був за кермом, нема жодної подряпини чи синця. Також є свідки, які бачили як Димінський пересідав у позашляховик. Тепер він максимально замітає сліди і уникає кримінальної відповідальності.

Не можна залишати вбивцю без покарання. Якщо ця потвора зараз уникне відповідальності – завтра вона і надалі буде вбивати невинних людей. Прошу Вашої допомоги у зборі додаткових свідчень та інформації з телефонів, фотоапаратів чи відеореєстраторів", – написав брат загиблої на своїй сторінці у Facebook.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: