"Динамівці" провели Чемпіонат з легкоатлетичного кросу

01 травня 09:05
Переглядів: 405
крос

30 квітня у Тернополі відбулися змагання Чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2013».  41 спортсмен із десяти колективів правоохоронних органів області змагалися на дистанціях 1000, 3000 та 5000 метрів.

В особистому заліку переможцями на дистанції 1000 м стали Наталія Дорош та Сергій Марчук, на дистанції 3000 м - Віктор Дацюк, які представляли колектив фізкультури обласного управління МВС. На дистанції 5000 м перемогу здобув представник територіального управління Міністерства з надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області Віталій Казмірук.

У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда УМВС України в Тернопільській області. Другими були спортсмени із обласного управління з надзвичайних ситуацій. А третє місце - у команди другого батальйону в/ч 3002 Внутрішніх військ МВС України.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: