"Динамо" – "Карпати": Комітет арбітрів ФФУ прокоментував суперечливе вилучення Мегреміча

05 вересня 13:36
Переглядів: 375
суддя

Комітет арбітрів ФФУ розібрав дії суддівських бригад у поєдинках 7 туру УПЛ. Зокрема, Комітет дав оцінку діям Олександра Дердо, який у матчі Динамо – Карпати вилучив гравця гостей.

Нагадаємо, Карпати сенсаційно перемогли Динамо в Києві, граючи майже весь другий тайм у меншості. На 55-й хвилині поєдинку арбітр матчу Олександр Дердо показав другу жовту картку захиснику Карпат Аді Мегремічу.

Комітет арбітрів ФФУ визнав дії арбітра вірними, хоча деякі експерти раніше зазначали помилковість рішення рефері.

"Арбітр правильно тлумачив ситуацію із зривом очевидної гольової можливості (це не червона картка через відсутність контролю м’яча, позицію та відстань) і тому друга жовта картка була правильно винесена гравцю №99 Карпат, який шляхом скоєння порушення у вигляді зміщення не за Правилами суперника перешкоджає просуванню перспективної атаки у виконанні № 43 Динамо.

Гравець № 99 Карпат (Мегреміч – прим. Футбол 24) вже мав одне попередження, винесене на 26 хв за тяжке порушення скоєне у нерозважливій манері проти №10 Динамо", – наводить висновок Комітету офіційний сайт ФФУ.Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: