"Динамо" - "Львів" 0:1. Післяматчева прес-конференція Юрія Бакалова

29 жовтня 08:11
Переглядів: 191
Бакалов

Головний тренер "Львова" Юрій Бакалов прокоментував підсумок поєдинку з "Динамо".

- Говорити багато, напевно, не варто. Всі все прекрасно бачили. У нас був певний план на гру. Ми виходили з того, з ким граємо, де граємо, а також з власних ресурсів, які у нас є як за складом, так і та кваліфікації.

Хтось, можливо, назве цю гру антифутболом, але раз ми здобули перемогу, то наш план спрацював. Кому-то це, може, не сподобається, але як є, так є.

- Цей результат - наслідок того, що ви сьогодні стрибнули вище голови чи мову потрібно вести про те, що це просто "Динамо" погано зіграло?

- З мого боку буде не зовсім коректним обговорювати гру "Динамо" - це справа тренерського штабу київської команди. Але, напевно, ми сьогодні дійсно стрибнули вище голови. І, звичайно, нема чого приховувати на той рахунок, що удача сьогодні нам супроводжувала. З іншого боку, цю удачу ще треба заслужити. Так, "Динамо" сьогодні мало повну перевагу, а ми грали від оборони. Хтось назве це автобусом, хтось скаже, що ми сьогодні поставили біля своїх воріт два-три автобуси, але зараз можна говорити про одне: ми зуміли створити "Динамо" певні проблеми і при цьому удача була на нашому боці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: