"Динамо" в Лізі Чемпіонів-2018/2019 у цифрах і фактах

01 жовтня 08:09
Переглядів: 775
Водне поло

З 13-го по 16-е вересня чинні чемпіони України ватерполісти львівського «Динамо» були учасниками турніру групи «А» в рамках першого кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів сезону-18/19, матчі якого приймав водний майданчик басейну «Олімпік» румунського міста Брашов. Нагадаємо, «біло-сині» повернулися у єврокубки після двадцятирічної перерви. Суперниками динамівців у найпрестижнішому турнірі для клубів Старого Світу були наступні команди: Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія), ВК «Тбілісі» (Грузія), BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія), Pays D’AIX Natation (Екс-ан-Прованс, Франція) та Enka Sport (Стамбул, Туреччина). З кожною з них підопічні Олексія Шведова та Дениса Волончука зіграли по одному поєдинку. Пропонуємо вашій увазі підсумкову статистику виступу «Динамо» – як командну загалом, так і кожного з гравців зокрема.

 

КОМАНДНІ ПОКАЗНИКИ

У п’яти зіграних матчах «Динамо» здобуло одну перемогу, зазнавши при цьому чотирьох поразок і жодного разу не звівши гру до нічийного підсумку. У ворота суперників «біло-сині» закинули 39 м’ячів, а в свої пропустили 61. Різниця м’ячів для нашої команди склала показник «–22».

Коли кожен зіграний період розглянути, як окремий мікро-матч, то показники будуть наступними:

перший період: виграли – 1, нічия – 1, програли – 3, м’ячі 10–13

другий період: виграли – 2, нічия – 0, програли – 3, м’ячі 8–17

третій період: виграли – 1, нічия – 1, програли – 3, м’ячі 9–15

четвертий період: виграли – 1, нічия – 1, програли – 3, м’ячі 12–16

загалом: виграли – 5, нічия – 3, програли – 12, м’ячі 39–61

Гравці «Динамо» сумарно заробили 38 фолів – 35 вилучень на 20 секунд, 2 пенальті (Марко Мартініч та Владислав Бабаєнко) і 1 червона картка (Микита Апостол) за неспортивну поведінку. Двічі наші гравці (Олександр Абрамов та Микита Апостол), заробивши три фоли упродовж гри, вилучалися до кінця матчу з правом заміни. Водночас наші суперники в сумі за п’ять поєдинків заробили 49 фолів – 43 вилучення на 20 секунд та 6 пенальті. При цьому вони двічі вилучалися до кінця матчу з правом заміни, заробивши три фоли упродовж гри, а в одному випадку до вилучення на 20 секунд додалася червона картка за неспортивну поведінку.

З 43-х спроб реалізувати чисельну більшість, тобто довести справу до взяття воріт суперника, гравці «Динамо» змогли у 15-ти випадках. Тож відсоток реалізації становить – 34.88%. Наші суперники на одного гравця більше мали 35 разів і закинули при цьому 8 м’ячів (відсоток реалізації становить – 22.86%).

У ворота наших суперників арбітри призначили 6 пенальті. Чотири з них динамівці реалізували: Срджан Антонієвіч, Олександр Дядюра та двічі Марко Мартініч. Не зуміли по разу переграти голкіперів суперника той таки Марко Мартініч і Максим Ратков. Цікаво, що три з шести наших пенальті арбітри призначили у ворота французького клубу Pays D’AIX Natation, причому усі три в заключній чверті. Водночас два пенальті, і обидва в грі проти італійського BPM Sport Management, було призначено у ворота «Динамо». Один з них Нестор Бабський зумів відбити.

 

ІНДИВІДУАЛЬНІ ПОКАЗНИКИ

ВОРОТАРІ

Костянтин Нікольський – зіграв 4 матчі (15 періодів), пропустив 33 голи

Нестор Бабський – зіграв 2 матчі (5 періодів), пропустив 28 голів, відбив один з двох пенальті

ЗАХИСНИКИ

Юрій Мамєтьєв – зіграв 5 матчів, закинув 1 м’яч, заробив 8 фолів

Олександр Абрамов – зіграв 5 матчів, закинув 4 м’ячі, заробив 6 фолів (одне вилучення з правом заміни, набравши 3 фоли за гру)

Роман Грищук – зіграв 5 матчів, м’ячів не закинув, фолів не заробив

РУХЛИВІ НАПАДНИКИ

Срджан Антонієвіч – зіграв 4 матчі, закинув 7 м’ячів (5 у більшості, 1 з пенальті), заробив 3 фоли

Максим Ратков – зіграв 5 матчів, закинув 1 м’яч, не реалізував 1 пенальті, заробив 2 фоли

Олександр Дядюра – зіграв 5 матчів, закинув 2 м’ячі (1 з пенальті), заробив 4 фоли

Марко Мартініч – зіграв 5 матчів, закинув 10 м’ячів (4 у більшості, 2 з пенальті), не реалізував 1 пенальті, заробив 4 фоли (1 пенальті)

Владислав Бабаєнко – зіграв 5 матчів, закинув 1 м’яч, заробив 2 фоли (1 пенальті)

Микита Апостол – зіграв 4 матчі, закинув 4 м’ячі (3 у більшості), заробив 7 фолів (одне вилучення з правом заміни, набравши 3 фоли за гру та одна червона карточка за неспортивну поведінку)

Костянтин Алєксєєв – зіграв 1 матч, м’ячів не закинув, фолів не заробив

Максим Осика – зіграв 1 матч, закинув 1 м’яч, заробив 1 фол

СТОВПИ

Володимир Войтенко – зіграв 5 матчів, закинув 4 м’ячі (1 у більшості), заробив 1 фол

Юре Марелья – зіграв 5 матчів, закинув 4 м’ячі (2 у більшості), фолів не заробив

Прес-служба ВК «Динамо» Львів

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: