Директор "Арени Львів": "Матч Україна - Македонія призупинили через гранату"

14 жовтня 21:54
Переглядів: 261
Арена-Львів
Директор "Арени Львів" Денис Ринський розповів, що матч відбіркового турніру ЄВРО-2016 Україна - Македонія зупинили через застосування шумової гранати.

"Що-ж: як не прикро про це писати, однак на численні звернення до уболівальників з проханням поводитися достойно і культурно ми отримали наступне: на матчі Національної Збірної - понад 10 шумових петард на фанатському секторі, фаєри, засліплення очей футболістів лазерними указками, вибігання на поле (слава богу, після фінального свистка) і на десерт - закидання шумової гранати на поле, котра вибухнула в 5 метрах від воротаря і призвела до зупинки матчу на 3 хвилини!

Тому звертаюсь до тих провокаторів, котрі своїми діями псують стадіон: такими проявами агресії ви руйнуєте не тільки розвиток футбольної культури та Вашого стадіону - ви знищуєте футбол в цілому! І немає виправдання ані виконавцям цих порушень, ані їх кураторам!

Обіцяю кожному провокатору, що ми докладемо максимальних зусиль, аби виявити кожного з Вас і притягти до відповідальності! Ми покажемо Вас усім тим людям, котрим Ви зіпсували свято перемоги Нашої команди!

І повірте: кидати фаєри та петарди надалі буде дуже дорого!", - написав Ринський на своїй сторінці у Facebook.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: