Директор БК "Львівська Політехніка": "Львів заслуговує щоб мати команду Суперліги"

17 травня 07:53
Переглядів: 459
Ігор Савицький

Після поразки БК «Львівська Політехніка» у другому матчі плей-офф від южненського «Хіміка-2» Галичина спортивна поспілкувалась із директором клубу Ігорем Савицьким, який розповів про фінансове становище «левів».

- Поділіться враженнями від сьогоднішнього матчу?

- Не вдалась сьогодні ні командна гра, ні індивідуальна. Було багато браку. Можливо психологічно важко хлопцям, вже кінець сезону, був довгий марафон. А ці («Хімік-2» – прим. ГС) молоді у них трошки інші задачі. Вони хотіли взяти реванш. І взяли, бо фактично там зібрані найкращі діти з усієї України, там хороша школа. Вони якраз і хочуть грати з такими командами, як наша, щоб набратись досвіду і відшліфувати свою майстерність.

- Як Вам такий формат чемпіонату?

- Для чемпіонату це плюс. Але дуже важко економічно. Минулого року ми мали бюджет на шість місяців. Ситуація була більш-менш стабільною ми з усім справлялись. Цього року це фактично дев’ять місяців. Дуже важко, всі ці переїзди. Однозначно важко фінансова. Ми самі не знаємо, як нам вдається все закрити і вирішити ситуацію.

Хлопці молодці, що зібрались до купи і борються до кінця. Терплять і стараються зробити результат.

- Яке фінансове становище команди?

- Ніяке! На сьогодні ми маємо майже чотири місяці заборгованості по заробітній платі. Зараз трошки вирівняли ситуацію по поїздках. Ми зустрічались з керівництвом компанії «Онур», яка є спонсором команди. Голова облдержадміністрації нам помагає. Наразі очікуємо, нам ніхто не відмовив. Сказали що профінансують нас.

Вони ще крім нас мають інші соціальні проекти. В крайньому випадку запевнили, що протягом травня-червня перед нами закриють зобов’язання, які вони взяли, як спонсори. Ніхто від нас не відмовляється, не кажуть що нічого не буде. В них теж є певний план поступлення коштів за виконані роботи.

Хочеться залучити як більше молодих гравців до матчів Вищої ліги. Добре, що в нас ще є НУ «Львівська Політехніка», яка нам трошки допомагає, є окремі спонсори. Але дуже важко. Надіємось, що ми з цим справимось, але не так вчасно як треба. Можливо якби було вчасно, то і хлопцям було б легше і тренеру легше працювалось би, було б простіше мобілізувати гравців на кращу роботу.

- «Онур» це єдиний великий спонсор, а НУ «Львівська Політехніка» забезпечує проживанням, харчуванням та студентський баскетбол?

- Фактично так. Нам ще як в січні дали трошечки і все. Просто зараз в кого є гроші до тих людей з’їжджаються і просять грошей. Тому ми напевно не в перших рядах. Хоча були зустрічі з керівництвом «Онура» із Стамбула і київським. Думаю, що все буде добре і ми закриємо всі свої моменти.

Зрозуміло, що на майбутнє треба шукати спонсора, якщо ми хочемо повернути команду в Суперлігу. Треба кращі умови, кращий зал щоб ми могли грати та повернути старі традиції баскетболу.

- На літо ставите собі задачу знайти спонсорів щоб підняти команду в Суперлігу?

- Ми вже шукаємо, спілкуємось. Але розуміємо, що ситуація не проста, на Сході війна. Звичайно що шукаємо людей, які б забезпечили стабільність. Якщо вдасться з головою обласної федерації баскетболу це зробити, то буду щасливий. Львів заслуговує щоб мати команду Суперліги і хлопці на це заслуговують.

Хочеться щоб у Львові був палац спорту. Вже пора! Львів напевне єдине велике місто, яке немає за стільки років свого палацу спорту. Проекти були до Євробаскету, і вже камінь заклали, але війна це зупинили. Проте в любому випадку треба шукати шляхи вирішення та спонсорів. Це пряме зобов’язання влади, яка повинна розуміти що це наше майбутнє.         

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: