ДЮФЛУ: 14-й тур. Огляд перенесених матчів "Карпат"

14 квітня 21:30
Переглядів: 126
ДЮФЛУ

У четвер, 13-го квітня, відбулися два перенесені матчі 14-го туру попереднього етапу у групах ХVI Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Зокрема, зіграли свої поєдинки дві команди Академії футболу «УФК-Карпати», які на полі стадіону ЛНАУ в Дублянах приймали своїх одноліток з футбольної школи BRW-ВІК із Володимир-Волинського.

Поєдинки 14-го туру попереднього етапу першості ДЮФЛ України сезону-16/17, згідно з календарем, відбудуться у суботу, 29-го квітня.

Однак два матчі у Західній зоні (група 4) через зайнятість групи гравців команди «УФК-Карпати» U-17 у складі юнацької збірної України U-17 в навчально-тренувальному зборі та в фінальній частині Чемпіонату Європи 2017 року було перенесено на четвер, 13-е квітня. Тож пропонуємо вашій увазі їхній огляд.

U-17

«УФК-Карпати» (Львів) – BRW-ВІК (Володимир-Волинський) – 0:0

13 квітня. Початок – 12:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Циганков О.О. (Тернопіль).
Асистенти арбітра: Ващишин О.Р., Кусень Д.Р. (обоє – Львів).
Спостерігач арбітражу – Холявко Ю.С. (Львів).

У матчі першого кола, що відбувся на полі стадіону «Олімп» у Володимир-Волинському, найстарші вихованці Академії футболу «УФК-Карпати» як за грою, так і за рахунком (3:0) невимушено обіграли своїх одноліток з тамтешньої футбольної школи BRW-ВІК. Три «сухих» м’ячі говорять самі за себе. А от на своєму полі «академікам» так і не вдалося бодай раз підібрати ключик до воріт волинян.

Перший тайм видався, м’яко кажучи, мало цікавим і не надто видовищним. Гості відверто з перших хвилин дали зрозуміти, що верхньою межею їхніх мрій є безгольова нічия, тож вони усі свої сили направили на безпеку власних воріт. Що ж до господарів, то гра у них абсолютно не клеїлася. Територіальна перевага була на стороні підопічних Володимира Вільчинського та Івана Павлюха, але грали «академіки», вибачте за словесний каламбур, надто вже академічно. Перш за все у їхніх діях бракувало гостроти – вони ніби чекали, що перемога прийде сама по собі. Тож у підсумку в першій половині зустрічі не те що не було забито голів, не було створено жодного по-справжньому гольового моменту.

Після розмови у роздягальні господарі додали в швидкості і потроху у їхній грі почали з’являтися й небезпечні моменти. Однак тепер виникли проблеми уже з реалізацією. Зокрема Ростислав Лях якимось дивом не зумів замкнути дуже класний фланговий простріл. А найкращу нагоду забити гол і принести своїй команді перемогу на останній хвилині матчу змарнував Сергій Дудинський. Іван Кормош з лівого крила атаки виконав подачу верхом і Сергію залишалося скерувати головою круглого фактично у пусті ворота, але він примудрився неймовірним чином пробити повз ціль. Коли таке не забиваєш – виграти дуже важко...

U-15

«УФК-Карпати» (Львів) – BRW-ВІК (Володимир-Волинський) – 4:0 (3:0)

13 квітня. Початок – 14:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Голи: Назар Сущак (18), Юрій Раделицький (22, 25), Юрій Пазиняк (67).

Поєдинок першого кола у Володимир-Волинському 15-річні вихованці Академії футболу «УФК-Карпати» відверто провалили: два пропущені м’ячі у свої ворота і нульова реалізація своїх гольових моментів призвели у сумі до поразки з рахунком 0:2. Зрозуміло, що на домашній матч тренерам «академіків» Тарасу Павлішу та Ігорю Артимовичу своїх підопічних налаштовувати не було необхідності.

З перших хвилин господарі пішли вперед і вже в дебюті створили три моменти. Однак замкнути два простріли не вдалося, а після подачі корнера із вбивчої позиції удар прийшовся прямо в голкіпера волинян. Та після такого початку на 99 відсотків була впевненість, що гол – питання часу. Так воно й сталося – ще до перерви м’яч тричі залітав до сітки воріт BRW-ВІК.

Рахунок було відкрито на 18-й хвилині: Назарій Фокащук подав зі штрафного від лівої бровки, Сергій Сень головою продовжив політ шкіряної сфери далі, а Назар Сущак довершив справу, пробивши у протихід кіперу метрів з 14-ти.

Ще два голи до свистка на перерву у першій половині гри з інтервалом у три хвилини провів Юрій Раделицький. Спочатку Назар Сущак, змістившись з правого флангу до середини, віддав передачу урозріз між крайнім та центральним захисниками гостей на Раделицького і той в дотик пробив повз кіпера у дальній кут. А на 25-й хвилині уже Мар’ян Мокрик так само пасом урозріз, але вже між двома центральними оборонцями вивів Юрка на ворота і центрфорвард другим дотиком, уже в межах карного майданчика, підсік круглого над голкіпером, який стелився йому у ноги.

Довершив справу реваншу за три хвилини до фінального свистка один з братів-близнюків Пазиняків Юрій. Почалося все з того, що воротар BRW-ВІК необачно віддавав передачу партнеру в той момент, коли йому своєчасно в ноги постелився у підкаті Назар-Іван Вільховий. В результаті м’яч від останнього відлетів прямісінько на Юрія Пазиняка, який миттєво закинув його голкіперу за комірець. Тож 4:0 – гарний рахунок і як реванш, і як подарунок до прийдешніх свят.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua