Джеремі Шаппел: "Вивчив з десяток українських слів"

29 березня 21:55
Переглядів: 403
Default Image
Один з лідерів "Говерли" Джеремі Шаппел розмірковує над виступами клубу у нинішньому сезоні, а також про свій ігровий стиль, вболівальників, кумирів, музику та адаптацію в Україні ...

 - Джеремі, розпочнемо розмову з того, як ти себе почуваєш у «Говерлі»?

- У нас підібрався чудовий колектив. Наша команда дуже збалансована. Ми не потребуємо гравця, який би набирав по 20 очок кожної гри, адже вся команда чудово грає як в нападі, так і в обороні.

- Як ти думаєш, нашій команді під силу завершити сезон у призовій трійці?
-  В українській баскетбольній Суперлізі підібрані досить рівні та конкурентоздатні  команди. А найголовніше – матчі чемпіонату дуже непередбачувані. Навіть не уявляю собі що буде у плей-офф! Звичайно ж ми будемо старатися посісти якомога вище місце.

- Як ти можеш описати свій стиль гри?
- Я відношусь до когорти тих гравців, які виділяються серед інших, коли мають перед собою відкритий простір. Тому що мені дуже подобається бігти у швидкі прориви та атакувати кільце. Разом із тим я вірю в те, що грати потрібно від оборони. Однією з найважчих частин гри є перехід від оборони до атаки. Все просто: якщо ви вдало зіграли у захисті, ви маєте бігти вперед, щоб знайти вільного гравця.

- Цікаво, гра якого баскетболіста тобі імпонує?
- Кевін Гарнетт завжди був моїм улюбленим гравцем з того часу, як прийшов до НБА. Мені подобається його манера гри, яка, як на мене, просто феноменальна. До того ж він дуже добре грає у захисті. Словом, універсальний гравець. Я хотів би, щоб про мене відзивалися так само колись, як і про нього зараз.

- Що допомагає тобі зосередитись перед матчем? Яку музику ти слухаєш?
- Я перед грою слухаю реп та хіп-хоп. Це слугує моєму  мозку своєрідною терапією. Я відключаюсь від усього на хвилин тридцять і повністю блокую свою свідомість, в цей час ні про що не думаю. Це допомагає зберегти ясний розум і згодом повністю зосередитися на грі.

- Наскільки важлива для тебе підтримка вболівальників  під час домашніх матчів?
- Вболівальники – це чи не одна з найважливіших складових нашої успішної гри. Я вважаю що наші вболівальники - одні з найкращих в українській Суперлізі. Якщо вони так само активно та палко будуть нас підтримувати і надалі, то без сумнівів ми їх не підведемо і зробимо все можливе, щоб показати високий результат на фініші сезону.

-З ким із гравців по команді ти найбільше товаришуєш?
- Звісно ж найбільше часу я проводжу зі своїми співвітчизниками, але в загальному  товаришую зі всіма гравцями у команді. З українськими гравцями полюбляю помірятися силами у відеоіграх. Загалом ми доволі таки дружний колектив, що і допомагає нам діяти злагоджено на майданчику.

 

- Джеремі, ти граєш в «Говерлі» більш як пів року. Вже адаптувався до України, до міста Івано-Франківська?
- Я вже пристосувався до української культури. Вивчив з десяток слів. Можу сам пересуватися містом, без особливої потреби телефонувати кожного разу комусь за допомогою.

- Як ти переніс українську  зиму?
- Зима не була настільки суворою, як я очікував. Я грав у Польщі минулого року, от там зима була однією з найгірших, які я коли-небудь переносив. А взагалі я родом з Цинциннаті, штат Огайо, грав у Пітсбурзі за коледж, отож я звик до холодних і сніжних зим.

 

- З ким із родини ти приїхав до України?
- Моя дружина Джастін та син Аaден приїхали до Іван-Франківська в жовті. З того часу вони тут, зі мною. Більш того, деколи подорожують з «Говерлою» і на виїзні матчі. Це дійсно дуже допомагає, коли разом з тобою є твоя сім’я.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: