Екс-гравець "Карпат": "Мене заслали в ліс окремо від команди"

30 грудня 07:32
Переглядів: 450
ерік

Бразильський півзахисник "Газ-Метану" Ерік де Олівейра поділився з газетою ProSport враженнями від періоду, проведеного у львівських "Карпатах".

- Я хочу викреслити цей етап кар'єри зі свого життя. Був час, коли я міг розраховувати тільки на дружину і Бога.

У мене були проблеми з одноклубниками. Вони бачили, що вболівальники мене полюбили і почали заздрити. В один момент партнери по команді почали погрожувати побиттям - і я зрозумів, що якщо захочуть, то поб'ють мене, адже я тут один. Вони змовилися. Ветерани в команді не хотіли бути резервістами і виступили проти нас, легіонерів.

На тренувальних зборах я був найкращим бомбардиром команди. Прийшов новий тренер, але в п'яти перших матчах року ми програли чотири. Грали від захисту, не атакували. Повернувся старий тренер і без всяких пояснень виключив мене зі складу. Стало ясно, що я тут не потрібен.

Були проблеми і на грунті расизму. Крім мене, в команді перебував ще один чорношкірий хлопець, і ці проблеми виникали.

Через цей стрес я почав покриватися висипкою. Єдина радість, що на світ з'явився мій син, Дерік, і у мене з'явився стимул боротися. Бували дні, коли не можна було їсти, виходити на світло. Я спав цілодобово безперервно. У якийсь момент я так ослаб, що вже ні на що не годився. Але на сайті вболівальників "Карпат" я прочитав, що мене поставили на друге місце серед кращих гравців команди, хоч грав я мало. Це додало мені сил - як і фраза "Герої не здаються". Так у мене з'явилися сили на боротьбу.

Коли я нарешті повернувся до тренувань, мене заслали в ліс окремо від команди. Там були тільки я і друг мій іспанець. Нам навіть не дозволили тренуватися разом, я працював на одному кінці лісу, він - на іншому. Все закінчилося тим, що я почав передавати відео та знімки своєму адвокату, - згадав Олівейра.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: