Екс-наставник "Карпат" Олег Дулуб згадав період роботи у львівському клубі

06 вересня 21:29
Переглядів: 299
Дулуб

Екс-наставник Карпат Олег Дулуб згадав період роботи у львівському клубі.

"Восени 2016- го у Карпат був найважчий період. Команда була повністю розбалансована. 10 матчів – 0 очок. Був момент, коли подзвонив президенту і сказав: "Мені потрібна ваша підтримка. Якщо ви її не надасте, нічого не буде". Дійшло ось до чого.

Я прийшов в команду і сказав гравцям, що у нас кожен день буде медогляд. Раніше його проводили, умовно кажучи, раз на тиждень – у четвер. Але на другому тижні гравці збунтувалися: "Як так?! Ви нам не довіряєте!"
У відповідь сказав: "Зачекайте, ви професійні гравці? Професійні. Ви повинні бути готовими, коли виходите на поле? Повинні. А я повинен оцінити ваш стан, які навантаження вам давати, щоб не загнати".

Потім до мене приходить лікар і каже: "Не хочуть проходити медогляд – просто сидять в роздягальні". І ось тоді я подзвонив президенту.

Говорив він з футболістами в жорсткій формі. На підвищених тонах. Пройшовся по кожному, а в кінці підвів риску: "Є тренер, якого я запросив, якому довіряю. І якщо хтось із вас зробить крок вліво, я його приберу з клубу".

Команда відразу стала іншою. Потрібно знати Димінського. Це дуже жорстка людина. Вимогливий. Він дуже любить футбол і розбирається в ньому.

Якби Димінський дізнався, що хтось здав гру, я навіть не знаю, що б він зробив з цими людьми",

Головною причиною відходу з «Карпат» ви називали сімейні обставини. Але в Україні писали, що це просто красиві слова. Мовляв, Димінський - дуже жорсткий бос, і справжня причина розставання лежить десь на глибині.

- Ні. Дочка вийшла заміж в США, 21 квітня народила двох дівчат. В кінці травня завершився чемпіонат України, у мене відбулася розмова з начальством, і я сказав, що дружина відлітає в США, син закінчує школу, і мені потрібно три місяці на те, щоб залагодити його справи з навчанням у Лодзі. У підсумку він туди і вступив. Вдячний Димінському за те, що він пішов назустріч. Ми з ним зідзвонювалися, спілкувалися. І, якщо чесно, він чекав, що я повернуся в «Карпати».

Але потім сталася аварія (за попередньою версією слідства, 18 серпня 2017 року автомобіль Петра Димінського на смерть збив дівчину на трасі Львів-Краковець - ГС), він виїхав з країни. Природно, мені потрібно було далі кудись рухатися. І новим викликом став «Чорноморець». Але повернення в «Карпати» було можливим. Мені говорили, що я залишив слід в «Карпатах». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: