Екс-президент ПФЛ назвав Конькова "нелюдом", "інквізитором" і "зрадником"

24 листопада 22:10
Переглядів: 1087
Бальчос

Мілетій Бальчос жорстко розкритикував президента ФФУ за пасивну позицію у "кримському питанні". 

"Дізнався, що Коньков був запрошений листом від УЄФА на зустріч в Ньоні з робочою групою УЄФА і ФІФА та представниками РФС для обговорення "кримського питання", що відбулася 19 листопада, - пише Мілетій Бальчос у своєму Facebook. - Як нам відомо, пан Коньков, або будь-який інший представник від ФФУ, були відсутні на цій зустрічі. Ця, з дозволу сказати, "людина" навіть не змогла повідомити своєму найближчому оточенню про лист-запрошення з УЄФА і також не повідомила УЄФА про свої дії.

Вибачте, не вистачає слів, щоб висловити ставлення до вчинку цього інквізитора українського футболу. В Україні - війна з "рашизмом", щодня кращі сини нашої Батьківщини віддають життя за свободу і незалежність України, за мир і спокій кожного з нас, зокрема і зрадника Конькова. Так, саме зрадника. Його дії є фактом зради національних інтересів українського народу, зради українського футболу, зради пам'яті жертв Майдану та війни з "рашизмом".

Слухай, нелюде, інакше тебе, Коньков, називати не можна: ти повинен усвідомити, що твій вчинок - останній цвях у ... сміттєвий бак ... Твоє місце тільки там, іншого ти не заслуговуєш".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: