Експерт: "Помилку Дерда з вилученням Мегреміча замовчувати не потрібно"

03 вересня 11:00
Переглядів: 367
МЕГРЕМІЧ

Суддівський експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував епізод з вилученням Аді Мегреміча в поєдинку "Карпат" проти "Динамо". Також Мирослава Іванович дав цілісну оцінку роботі Олександра Дерда.

Дердо в цьому матчі був не в своїй тарілці. Арбітр прийняв декілька рішень, що несли у собі протиріччя. На щастя, ці рішення не вплинули на результат гри, однак замовчувати помилки судді не потрібно. Особливо – помилку з вилучення Мегреміча, - каже суддівський експерт. - Стосовно першої карточки, яку захисник "Карпат" заробив за порушення правил проти Шапаренка, запитань немає, а от друге попередження не відповідає діям футболіста на полі. Це помилка. Мегреміч вів боротьбу з Русином, поставив корпус і заволодів м'ячем, не давши підстав засумніватися в правомірності своїх дій. Але арбітр зрозумів ситуацію зовсім не по-футбольному.

Помилка судді з вилученням Мегреміча не вплинула на результат гри, однак підмочила репутацію Дерда, який останні поєдинки провів доволі впевнено, - відзначив Мирослав Іванович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: