Експерт: рік до Євро - присвятити туризму

06 червня 21:59
Переглядів: 277
Default Image

Україна в останній рік до Євро-2012 повинна зосередитися на підготовці персоналу і стратегії прийому туристів. Таку думка в коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» висловив політолог Ігор Жданов.

«Зараз, за рік до Євро, час підводити проміжні підсумки і переходити до практичного планування. Після відбіркових матчів ми дізнаємося країни, які будуть у нас на Євро. Треба буде чітко продумати логістику прийому туристів - визначити транспортні коридори, засоби сполучення з цими країнами, оцінити потоки туристів і так далі», - сказав експерт.

На думку політолога, особливу увагу також треба приділити підготовці персоналу. «Необхідно зосередити увагу на підготовці людей, які працюватимуть з гостями турніру, - співробітників правоохоронних органів, персоналу на об'єктах, волонтерів. Крім того, провести роботу з вболівальниками, щоб уникнути зіткнень, потворних фанатських витівок, які можуть зіпсувати футбольне свято», - сказав він.

Також необхідно посилити прикордонний та митний контроль, зробити його більш комфортним, вважає експерт.

Оцінюючи підготовку інфраструктури України до чемпіонату, Ігор Жданов відзначив: «Сьогодні немає сумнівів у спортивних об'єктах - стадіони будуть побудовані. Говорячи про інфраструктуру в цілому, думаю, будуть точкові прориви у будівництві доріг, готелів, але витягнути усю інфраструктуру країни за рахунок Євро - завдання нездійсненне. Хоча Євро-2012, звичайно, допоможе зробити значний прорив у цьому».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: