Екстра-ліга. "ЛТК/ІнБев/НПУ" - "Енергія": Представляємо суперника

18 листопада 18:12
Переглядів: 164
Енергія

Український футзальний клуб, створений в 2015 році для участі в Екстра-лізі чемпіонату України. Команда створена шляхом об'єднання учасника Екстра-ліги луганського "ЛТК", а також команд, які виступали в першій лізі київського "Київ-НПУ" та житомирського "ІнБев".

Київський і житомирський клуб вже виступали раніше разом: в попередньому сезоні об'єднана команда під назвою "ІнБев-Полісся-НПУ" посіла третє місце в першій лізі чемпіонату України. Що стосується "ЛТК", не маючи можливості тренуватися і грати в Луганську, президент клубу зумів домовитися з керівниками клубів про створення об'єднаного колективу для участі в Екстра-лізі.

Керівництво командою здійснюється тріумвіратом президентів, і таке об'єднання не має прецедентів в історії українського міні-футболу. Фінансові зобов'язання також розподілені між клубами: "НПУ" надає зал і житло, "ЛТК" - клубний автобус, а "Інбев" - спортивну екіпіровку. Всім гравцям команди надана можливість навчання в педагогічному університеті, як на бюджетному, так і на контрактному відділеннях.

Головний тренер команди - Валерій Туркін. Кістяк команди складають гравці "ЛТК", до яких приєдналося кілька гравців "Інбева" і "Київ-НПУ". 

Домашні ігри команда проводить в Житомирі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: