"Енергетик" vs "Прикарпаття": дербі. Цим все сказано!

24 березня 20:54
Переглядів: 748
Default Image

Завтра в Бурштині відбудеться чергове за ліком прикарпатське дербі. Для обох команд, які ведуть боротьбу за вижавання, успіх в цьому поєдинку просто життєво необхідний. Хоча, якщо мова йде про протистояння таких сусідів очки, календар, турнірне становище відходить на другий план. Будь-який результат, окрім переможного, в цій битві обидвома сторонами не сприйматиметься позитивно.

"Енергетик" - "Прикарпаття"
25 березня, 16:00
Бурштин, стадіон "Енергетик".
Арбітр: Труханов К.В (Харків)
Асистенти: Карп'як Ю.Б., Пузанський Р.А (обидва - львів)
4-й арбітр: Нізола А.В. (Івано-Франківськ)
Інспектор ФФУ: Жосан А.М (Херсон)

Про принциповість цього протистояння окремо говорити не приходиться. По-перше, турнірна ситуація на сьогоднішній день змушує обидві команди грати лише на перемогу. "Прикарпаття" в понеділковому матчі показало бажання грати і вміння витягувати, здавалося б, безнадійні ігри. Бурштинці в першому весняному турі з великим рахунком програли в Одесі, чим не здивували. Все таки, "Чорноморець" - команда трохи іншого рівня. В першому колі "Енергетик" переміг на "Русі" 3:0. До речі, тоді Сергій Пташник був тренером "Прикарпаття", а Микола Пристай очолював "Енергетик". Окрім наставників, в складі обох команд достатньо виконавців, які встигли вже пограти і в Івано-Франківську, та в Бурштині. Особливої уваги приділяти турнірній ситуації напередодні матчу не бачу. Повторюсь, в таких дербі на перше місце виходить бажання переграти сусідів друзів-ворогів, довести власну силу.

Сергій Пташник в дербі не зможе розраховувати на Сергія Срібного та Ігора Долотко, які дискваліфіковані. Схоже на те, що пропустить гру і Орест Януш, який зазнав травми. В Миколи Пристая таких проблем із складом не спостерігається. Навпаки, наставник зможе розраховувати на Гребінського, який лише взимку перейшов з Бурштина до обласного центру. Напевно, в заявці команди на матч варто очікувати ще на декілька новачків. Принаймні, Анатолій Ревуцький натякав про можливе підсилення вже до гри з "Енергетиком".

Давайте спробуємо спрогнозувати стартові склади команд на завтрішню гру. Розпочнемо із господарів поля. Думаю, Сергій Пташник в домашній грі може спробувати зіграти із двома нападниками, використовуючи схему 4-4-2 з різними модифікаціями. Позиція голкіпера не викликає сумніву - Микола Хомин. В центрі захисту гратимуть Мостовий та Лазорик. На флангах - Яневич (зліва), Данищук (правий). З півзахистом в Сергія Пташника виникнуть проблеми. На позиціях центральних хавів можуть зіграти Маковійчук та Чернов. Останній буде діяти ближче до нападників. На флангах вийдуть Ципердюк та Єнілєєв. А на вістрі атаки діятимуть Гордієнко та Гаврилюк. При необхідності Роман діятиме з глибини чи ближче до флангу.

Прогнозувати склад команди, який випустить на поле в цьому матчі Микола Пристай дуже складно. Ми ж не знаємо, кого ще встигнуть дозаявити до початку гри. Та все ж, спробуємо моделювати розстановку футболістів гостьової команди. Місце у воротах віддамо Локатиру Івану. В захисті прогнозуємо таку четвірку гравців - Логінов, Гребінський, Луцик, Плехтяк. В півзахисті діятимуть - Кругляк, Ковалюк, Ревуцький, Вірстюк. На вістрі атаки зіграють Згура та Микуляк, якого скоріше всього по перерві буде замінено.

Отже, стадіон "Енергетик" в Бурштині завтра стане місцем проведення чергового прикарпатського дербі. Початок о 16:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: