"Енергія" та "Політехніка-Галичина" проведуть благодійний шоу-матч

27 грудня 12:29
Переглядів: 335
Енергія

Футзалісти «Енергії» та баскетболісти «Політехніки-Галичини» у понеділок, 30 грудня, проведуть благодійний шоу-матч для вболівальників. Початок заходу – о 17:30.

Головною метою такого ноу-хау є збір коштів для купівлі апаратів у дитячу чорнобильську лікарню (збір коштів організовує благодійний фонд «Світ дитини»). Вхід у палац спорту «Галичина» буде безкоштовним, однак у залі буде скринька, де усі бажаючі зможуть долучитися до пожертв.

У першій частині програми баскетболісти та футзалісти зіграють у баскетбол, а у другій – у футзал. Відтак, свої вміння на рідному майданчику спортсменам обох команд доведеться демонструвати одразу у двох ігрових видах спорту.

Очікується, що команди, які повністю перемішаються за своїм складом, на перший план у своїх матчах поставлять не перемогу, як зазвичай у своїх чемпіонатах, а зроблять справжнє шоу для вболівальників.

Гравці «Енергії» будь-що старатимуться потішити глядачів ефектними слем-данками та триочковими, а баскетболісти – красивими фінтами голами у дев’ятки). Долучиться до свята і дівчата з групи підтримки «Політехніки-Галичини» та талісман обох команд Левчик.

Ефектним шоу наприкінці року команди не тільки зберуть кошти для дитячої чорнобильської лікарні, а й привітають своїх шанувальників з новорічними-різдвяними святами та подякують за підтримку у 2013-ому році.

Запрошуємо Вас прийти у палац спорту «Галичина» та стати одним з учасників благодійного матчу «Енергії» та «Політехніки-Галичини». Такий історичний можна пропустити не можна!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: