"Енергія": троє прийшли, троє пішли

22 червня 07:12
Переглядів: 350
енергія

Львів’яни розважливо провели трансферну кампанію

Як нам розповів головний тренер львівської «Енергії» Валерій Легчанов, основну команду залишили 3 гравці – це вже озвучені раніше Володимир Кардаш і Андрій Федюк, а також Богдан Стефанків. Решта гравців продовжила трудові угоди з «Енергією».

Богдан Стефанків у минулому сезоні відіграв за львів’ян 6 матчів в екстра-лізі (що в сумі дало 15 хвилин ігрового часу за сезон). За 4 сезони у складі «енергетиків» універсал провів 20 матчів і забив 1 гол (усі в екстра-лізі).

Стосовно нових гравців, окрім оголошених раніше Мар’яна Пелеха з «Урагану» і Андрія Ременця з «Енергії-2-ЛЮ-Альтернативи», до основної команди також запрошено ще одного «дублера» – воротаря Ярослава Морикишку

Ярослав Морикишка сезон 2016/17 провів у львівському «Княжому ринку», з яким здобув срібні нагороди другої ліги. На жаль, через повну відсутність статистики неможливо підрахувати внесок молодого воротаря у цей успіх. У минулому сезоні Ярослав спочатку був заявлений на Кубок України за «Галицьку здобу» (1 матч/2 пропущених м’ячі), але потім був перезаявлений за «Енергію-2-ЛЮ-Альтернативу». У складі другої команди «енергетиків» воротар відіграв у першій лізі 7 матчів (пропустив 12 м’ячів, але невідомо хто пропустив 3 голи у першому турі).
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: