"Енергія" - "Ураган" - 1:3. Слова після матчу

20 вересня 11:23
Переглядів: 328
Default Image

Наставник івано-франківського "Урагана" Сергій Гупаленко (на фото) після поєдинку з "Енергією" поділився враженнями від матчу.
-Оскільки ми перемогли, я задоволений грою своєї команди, - каже Сергій Гупаленко. - Як на мене, «Енергія» - дуже серйозна команда. Вважаю, що матч був рівним. На даний момент вдача була на нашій стороні. Як на мене, перемагає та команда, на чиїй стороні є фортуна. На відміну від суперника, ми зуміли реалізувати більше гольових моментів. Як на мене, ми чітко зіграли в обороні. Якщо відверто, гра у захисті мені сподобалася, хоча деякі помилки я помітив.Також порадувала гра нашого воротаря. Кирило Ципун у цій грі зіграв надійно.

-Перед грою довго думали кого ставити у ворота?
-Ні, адже за три дні до гри знали, що стоятиме Кирило Ципун. Ми дійшли висновку, що Ципун на виїзді грає впевненіше, ніж Олег Їжаковський.

-Який, на Вашу думку, момент у матчі був ключовим?
-Думаю, що у міні-футболі немає ключових моментів в грі. 3:0 – ще не перемога, а головний момент – це фінальна сирена. Хоча, коли забили другий гол, у нас була уже певна перевага.

Після гри «Енергія» - «Ураган» головний тренер львівської команди Микола Сич поділився враженнями від матчу.
-Нас підвела реалізація гольових моментів, - каже Микола Сич. - Окрім того, грубі помилки у захисті призвели до того, що суперник повів у рахунку з різницею у три м’ячі. Утім, не скажу, що ми бездарно виглядали у цьому матчі. Як на мене, була рівна гра. А гра з п’ятим польовим гравцем нам не вдалася. За п’ять хвилин гри у більшості створили тільки один гольовий момент. Та й в цьому випадку на удар Рогачова блискуче зреагував Кирило Ципун. Вважаю, з такою реалізацією моментів буде важко говорити про якісь завдання на сезон. Натомість наш суперник свої шанси використав. Та воротар «Урагана» Ципун відстояв дуже надійно. Наш воротар Кардаш зіграв непогано, однак другий пропущений гол на його совісті.
СК Енергія

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: