"Епіцентр К Авангард" - "Ураган" 2:1. Післямова

06 листопада 14:25
Переглядів: 192
Ураган локомотив

Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі Кирила Красія та Тараса Панчука.

Кирило Красій, в. о. головного тренера МФК «Епіцентр К Авангард» (Одеса):

-Дуже важливі три очки. Так сталося, що те, що не виходило у минулих іграх, у цій грі вийшло. Команда билася до останньої секунди. Я вважаю, що цей результат заслужений. Дуже радий за нашу команду, тому що все-таки ми змогли переламати той негативний момент, який склався. Стільки ігор без перемог, навіть без очок. Дуже важливо, що ми все-таки у себе вдома зіграли дуже гідно, перш за все – якісно. Велика подяка нашим вболівальникам та окремо – кожному гравцеві.

Тарас Панчук, помічник головного тренера НФК «Ураган» (Івано-Франківськ):

-Хочу, перш за все, привітати команду суперників. Сьогодні було видно, що вони з великим бажанням грали. Досягли свого результату, молодці. Щодо нашої гри, то будемо розбиратися. Видно, що хлопці хотіли, але не змогли забити, створювали велику кількість моментів, у кінці вийшли з п’ятим, але не змогли забити другий м’яч, щоб хоча б зіграти внічию. Будемо розбиратись.

-Чи не зарано Ви почали грати з п’ятим? 
-Не зарано, тому що ми не планували сюди їхати навіть за нічиєю. Їхали, щоб перемогти. Але так сталося по грі, що треба було відігравати один м’яч, пропустили другий, вже треба було забувати мінімум три голи, але в цій грі не вдалося.

 

Прес-служба Асоціації футзалу України

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: