"Епіцентр К10″ Івано-Франківськ – "Спортлідер-2″ Хмельницький – 6:0

23 листопада 13:30
Переглядів: 146
Епіцентр К10

Чемпіонат України. Перша ліга. 3 тур. 21 листопада 
“Епіцентр К10″ Івано-Франківськ – “Спортлідер-2″ Хмельницький – 6:0 (2:0)
Голи: Данів (14, 22, 40), Кузик (16), Конкольняк (25), Мельниченко (38).
Івано-Франківськ, муніципальний ФОК, вул. В. Симоненка, 13.
“Епіцентр К10″: Бухвак (Русак) – Данів (к), Мельниченко, Прокоп, Ярий – Красій, Конкольняк, Куцик, Томин – Белей, Галян, Гаврилків, Горбатий.
“Спортлідер-2″: Панішев (Черевко) – Ярмош, Філь (к), Ковалишин, Рябоконь – Сагайдачний, Аврам, Кручек, Катеренчук, Соколюк.
Попередження: не було.
Арбітри: Скоропад В’ячеслав (Київ), Червінко Олександр (Київ), Липецький Петро (Івано-Франківськ). Інспектор: Роман Проць (Дрогобич)

TOMORROW NEVER DIES
Саме такі почуття вирували в наших серцях по закінченню матчу – лише впевнена перемога сприймалася за належне, будь-який інший результат поховав би не надію на позитив в сезоні, а всю восьмирічну роботу по створенню команди як такої. Так, “Епіцентр К10″ (Івано-Франківськ) – це вже сприймається як бренд, хоча порівнятися досягненнями на загальноукраїнських змаганнях зі старшим братом, “Епіцентр К3″, важче, та все ж із нами починають рахуватися.

Отже, після невдалої поїздки на море нам вкрай потрібна була реабілітація як перед вболівальниками, так і перед самими собою. Суперника Ярий і Ко вивчили досконало, тим паче, вони приїжджали тиждень тому до Івано-Франківська на зустріч із “Віза-Втормою” в рамках 1/16 Кубка України. І єдине запитання, яке виникало до тренера, — яким чином будуть закриватися “мінуси”, а саме відсутність Питльованого (червона карточка в попередньому турі) та Береговського (травма), ще й із Галяном не все зрозуміло було.

Вже на розминці ці питання відпали – Галян у команді, Конкольняк і Горбатий теж і плюс до них до складу повернувся Белей. У зв’язку з поверненням Василя цікаво було подивитися на розподіл місць у четвірках. Якщо в минулому сезоні перша четвірка виглядала сильнішою та результативнішою за другу (Кушецький, Данів, Белей, Ярий проти Питльованого, Красія, Прокопа і Мельниченка), то в цьому сезоні ми побачили нову команду, яка має підбір гравців на три рівноцінні четвірки. Але такого складу стартової четвірки не очікував ніхто – Ярий зробив ставку на досвід, замінивши Галяна і Томина Прокопом і Мельниченком, що в черговий раз доводить універсальність та взаєморозуміння кожного гравця команди. В другій четвірці Питльованого замінив Томин.

Старт матчу видався розмитим – всі очікували контролю від підопічних Ярого, але натомість виходив сумбур та доволі відкритий футзал з обох боків – хмельничани відповідали досить гострими випадами. До хвилини сьомої навіть завжди активні вболівальники дивилися гру майже мовчки. Жваво почав гру наш капітан, але три удари майже поспіль не досягли цілі. Не відставали від капітана хлопці з другої четвірки – раз по раз Конкольняк із Томиним перевіряли міцність загороджувальної сітки за воротами та пильність спортлідерівського голкіпера.

Хмельничани теж не давали сумувати Бухваку – декілька разів Віталію довелося понервувати. І все ж досвід узяв гору – в одній з атак хмельничани обрізалися попереду, швидкий перехід до атаки і пас від Ярого знайшов Даніва, який прийняв м’яч найкраще для себе і влучним пострілом в дальній нижній кут відкрив рахунок. А вже за дві хвилини розіграш ауту між Конкольняком і Томиним на дальній замкнув Кузик. 2:0, і прийшла впевненість. За чотири хвилини до кінця першого тайму ще дві можливості забити втратив Кузик, Данів перевірив на міцність каркас воріт, але рахунок лишився незмінним.

По перерві хмельничани почали з “п’ятим” польовим, але використати чисельну більшість їм не вдалося – Ярий гру проти “п’ятого” відшліфовує на тренуваннях дуже ретельно. І тут хлопці протягом усього другого тайму не дали жодної можливості бодай забити гол престижу. Натомість Данів скористався втратою хмельничан і забив у порожні останній шостий м’яч. А до цього Назар тричі пробивав у стійку та створив невеличкий шедевр, бездоганним перекатом залишивши захист позаду і пробивши у верхній кут (відео всіх голів нижче).

Негірший за красою розіграшу та завершення вийшов гол Мельниченка – Ярий, Белей та Данів своїми переміщеннями закрутили голови молодим спортлідерівцям, які залишили Дмитра без нагляду, і він в один дотик метрів із семи від дальньої стійки завершив чудову атаку. Також варто відмітити дебютний гол у Першій лізі Конкольняка, який влучив у дальній кут завдяки мінімальному рикошету.

Окремо хотілося б відмітити повернення до складу Белея – як то кажуть, нічого зайвого, це навіть не досвід, а майстерність. Головна перевага Василя – гра ззаду та поставлений пас на будь-яку відстань. Упевнений, що з поверненням Белея гра в захисті у нас буде набагато якісніша. Ще раз вітаємо тренера та команду з першою перемогою в чемпіонаті! Віримо, що далі справи підуть на краще і одеський жах більше не повториться.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: