Ерік: "Найбільше в житті люблю Мьорду"

26 січня 11:01
Переглядів: 71
Default Image

Сьогодні «карпати» проведуть товариський матч з польською «Ягелонією». Це буде перша гра львів’ян на зборах в Туреччині і перша після матчу з «Оболонню». Тоді, нагадаємо, «Карпати» перемогли 5:0, а хет-трик на свій рахунок записав Ерік. Зараз бразильський півзахисник разом з усіма в Анталії готується до сезону.

– Як особисто для тебе почалися збори? Можеш порівняти з тими, що були, коли ти виступав в Румунії?
– Порівняти можу, але не варто. Тут заняття значно важчі і порівнювати їх з тими, що були в Румунії, недоречно. Кожна вправа, чи то звичайна розминка, чи заняття в залі або робота з м’ячем, значно важчі. Перше тренування в Туреччині взагалі нелегко пройшло. Але потім втягнулися і зараз вже нормально працюємо.

– В цьому готелі багато наших футболістів зустріли своїх знайомих: Тлумак знайомий з кількома гравцями «Зорі», Даушвілі має друзів в клубі «Гагара». А ти нікого не зустрічав?
– Я в чемпіонаті України порівняно недавно. Тому і серед футболістів з інших команд нікого майже не знаю. Як би тут тренувалися клуби з Румунії, думаю тоді б я був єдиним з наших футболістів, хто б мав знайомих на цих зборах.

– Бачу, ти любиш пожартувати. Наприклад в аеропорті, коли команда тільки летіла на збір, ти уявив себе журналістом і ходив з мікрофоном, брав у всіх інтерв’ю.
– (Сміється). Ні, такого не було. Не вигадуйте.

– Ми все зняли на камеру.
– Просто вирішив себе спробувати в ролі журналіста каналу… Що там написано? ЗІК? Каналу ЗІК. Було весело. Всі хлопці змучені були з дороги і я вирішив трохи внести різноманіття і пожартувати.

– Коли ви з командою прогулювалися узбережжям, ти намалював серце і написав всередині слово «Ерік». Це ти так теж жартував?
– Звісно, я себе люблю, але не настільки, щоб все це було всерйоз. Так, це був також жарт. Насправді я найбільше в житті люблю інших людей.

– Кого саме?
– Мьорду.

– Хто це?
– Це моя дружина. Вони зараз з донькою живуть в Румунії. Але ми намагаємось щодня телефонувати один одному. Сьогодні, наприклад, я вже дзвонив. Моїй дочці виповнилося півроку і я хотів її привітати.

– Інформаційний центр «Карпат» також приєднується до вітань.
– Дякую! Я передам це. Сподіваюся, коли ми завершимо тренувальні збори, я перевезу їх до Львова і ми вже будемо частіше бачитися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: