Фан-зона Львова – вся історична частина міста

28 вересня 17:43
Переглядів: 217
Default Image

Під час турніру Євро-2012 фан-зона приймаючого Львова розтягнеться у всій історичній частині міста, яка вже давно користується великою популярністю у туристів. Про це сьогодні повідомив мер міста Андрій Садовий. На території фан-зони львів’яни  та гості міста зможуть переглядати матчі, виступи зірок та просто добре проводити час. За словами мера міста, під час візиту Мішеля Платіні велика увага до Львова була до прикута і до організації перебування гостей і туристів у місті. Адже матчі на стадіоні проходитимуть лише три дні, але будуть ще й інші матчі в інших приймаючих містах протягом трьох тижня турніру.

«Від Оперного театру до пам’ятника Тарасу Шевченку ми створимо велику фан-зону, де в пікові дні зможе перебувати до 35 тисяч гостей міста і львів’ян. Буде ще «зона гостинності» біля пам’ятника Шевченка - місце, де збиратимуться спонсори та організатори турніру. Також буде неофіційна фан-зона на Сихові, зараз вирішується питання місця її розташування. Водночас, ми плануємо ще одну фан-зону робити в парку культури Богдана Хмельницького. З  1 до 3 червня буде відбуватися великий фестиваль «Альфа Джаз Фест». Там буде вже готова інфраструктура і протягом місяця всі охочі зможуть переглядати трансляції матчів, пити чай-каву, добре поводити час, отримувати насолоду від міста», - розповів журналістам міський голова.

За його словами, фан-зони будуть організовані із залученням львівських зірок, адже це  має бути атмосфера свята. «Взагалі Львів унікальний тим, що фан-зоною буде все місто, вся історична частина. Ми маємо великий досвід проведення великих дійств і фестивалів, та щоб зробити все на найвищому рівні, ми залучили до організації фан-зон групу радників. Тож я переконаний:  в організації свята для гостей Євро-2012 ми будемо найкращими», - зауважив Андрій Садовий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: