Фанатський жовтень під гаслом "Добре Серце"

25 вересня 15:32
Переглядів: 155
Фанати

Одним із основних напрямків діяльності ГО "Завжди Вірні" окрім підтримки львівських "Карпат" є благочинність, зокрема допомога вихованцям дитячого будинку "Добре Серце", що в с. Новий Милятин.

На протязі останніх 9 місяців вболівальники "Карпат" провели чималу кількість заходів у цьому напрямку, зокрема: Свято Миколая, День Кобзаря (спільно з футболістами "Карпат"), участь в турнірі з міні-футболу, відвідування музеїв та ковзанки в місті Лева, висадка фруктових дерев, відвідування матчів "Карпат" та національної збірної, допомога в ремонті туалету. До допомоги долучались також фани київського "Динамо" напередодні матчу у Львові.

На даний момент дитячий будинок налічує більше 30-ти вихованців. Фінансування з сторони держави, м'яко кажучи, бажає кращого. В кого вже є свої діти, розуміє, скільки всього потребують їхні чада. А що говорити про таку кількість дітей.

ГО "Завжди Вірні" ініціює Фанатський Жовтень під гаслом "Добре Серце".

Протягом цілого місяця пройде низка заходів, щодо збору коштів, одягу, засобів особистої гігієни, побутової хімії, канцтоварів та іншого.

Завдяки підтримці fckarpaty.com.ua та Funclub у жовтні, в межах 15-22 чисел, буде проведений благодійний турнір з більярду, переможці якого отримають від адміністрації закладу призи. Для того, щоб взяти участь в турнірі вам необхідно зареєструватись та внести обов'язковий грошовий внесок у сумі - 50 гривень. Від кількості бажаючих взяти участь в благодійному турнірі залежитиме формат та кількість днів проведення турніру. Звичайно, що всі виручені кошти підуть на допомогу дітям.
З питань реєстрації та внеску коштів звертайтесь до координатора проекту Віталія vk.com/id154462410 або за телефоном: (096)418-93-72, (063)451-34-07. Реєстрація триватиме від сьогодні до 5 жовтня.

Окрім того, в закладі Funclub (де відбуватиметься турнір), протягом всього жовтня стоятиме скринька по збору коштів. Така ж скринька буде в магазині канцтоварів "Дивосвіт" (власник якої вже неодноразово надавав допомогу разом з нами для дитячого будинку), що знаходиться по вул. Мазепи (позаду магазину "Сільпо", більш знаний як район "Балатону").

Під час домашнього поєдинку з дніпропетровським "Дніпром" збір коштів відбуватиметься безпосередньо на стадіоні.

Протягом жовтня, двічі на тиждень, кожен з бажаючих долучитись до доброї справи, матиме змогу принести кошти, одяг та інше безпосередньо в офіс ГО "Завжди Вірні" (пл.Міцкевича 6/7, 4-поверх). Про дати та час, коли працюватиме офіс, повідомимо згодом. Прохання, якщо ви приноситиме вживаний одяг, оглянути його напередодні і при потребі попрати.

Наразі вкрай необхідні речі для вихованців дитячого будинку:

ОДЯГ: шкарпетки, труси, спортивне взуття, теплі светри та олімпійки, спортивні штани та джинси. Вік дітей: від 5 до 10 років - 9 дітей, від 11 до 17 - 22 дітей.
ЗАСОБИ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ: рідке мило, шампуні, зубна паста
ПОБУТОВА ХІМІЯ: пральний порошок, засоби для миття посуду
КАНЦТОВАРИ: ручки, зошити (12-48 аркушів), альбоми для малювання

Також необхідні будуть МЕДИКАМЕНТИ, перелік яких очікуєм від директора дитячого будинку.

Всі надані вами речі будуть передані в листопаді дитячому будинку, а кошти використані для проведення Свята Миколая, участі команди з дитячого будинку в чемпіонаті з міні-футболу серед дитячих будинків, для закупівлі необхідних речей, які не вдасться зібрати.

ЯКЩО В КОГОСЬ Є ІДЕЇ, які ще заходи можна буде провести під час Фанатського Жовтня, для допомоги дітям, відписуйте координатору проекту Віталію: vk.com/id154462410 або за телефоном: (096)418-93-72, (063)451-34-07.

ПРОХАННЯ зробити максимальний РЕПОСТ новини. Долучайтесь самі та залучайте друзів. Можливо хтось має можливість надати з вас необхідні дітям речі. Ми вже не раз робили добрі справи, зробимо і цього разу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: