Фанати попросили Козловського врятувати ФК "Карпати"

13 березня 21:36
Переглядів: 293
Григорій Козловський

У мережі опубліковано лист ГО «Завжди вірні» (фанатський рух львівських «Карпат») до депутата Львівської міської ради та місцевого бізнесмена Григорія Козловського. Зважаючи на те, що сайт організації не працює, першим його опублікувала газета «Спортивка».

У листі від імені фанатів звертаються до Григорія Козловського «врятуйте ФК «Карпати» (Львів)! Допоможіть врятувати гордість міста Львова!». Окрім того, у плачевній ситуації в клубі у всьому звинувачення лунають у сторону теперішнього керівництва: «закордонні «гастролери» та аферисти зруйнували наш улюблений клуб, знищили традиції поколінь, перетворили перемоги на поразки». Мова йде про віце-президента ФК «Карпати» Олега Смалійчука та виконавчого директора Даріо Друді.

У коментарі ZAXID.NET один із співзасновників ГО «Завжди вірні» Тарас Павлів (серед фанатів відомий під прізвиськами «Гладіатор» та «Гладік») підтвердив правдивість такого звернення. Він розповів, що причиною листа стала невдала гра «Карпат», а також те, що саме Григорій Козловський допоміг вирішити справу з колишній гравцем «зелено-білих» Володимиром Гудимою, через що з команди могли зняти 9 очок.

Орім того, Тарас Павлів заявив, що у зверненні до Григорія Козловського йде мова про те, щоб він допоміг найти нового власника, який погодився б купити клуб. Це не обов’язково має бути сам Григорій Козловський.

Попри те, що лист підписаний ГО «Завжди вірні», не всі у фанатському середовищі підтримують таку ідею. Як розповів у коментарі ZAXID.NET один з вболівальників, під час останнього матчу проти донецького «Олімпіка» Тарас Павлів на фанатському секторі вимагав, щоб почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський продав клуб Козловському, однак не отримав підтримки від решти фанатів. До цього він вже неодноразово виступав з подібним зверненням, а на трибунах навіть з’являлися відповідні банери під час матчів.

Відтак, за даними ZAXID.NET, це скоріш позиція одного вболівальника, аніж всієї фанатської спільноти.

У ФК «Карпати» заявили, що не планують коментувати цю ситуацію.

Варто зазначити, що Григорій Козловський – власник іншого футбольного клубу «Рух» з Винник. Ми намагалися з ним зв’язатися, однак у бізнесмена попросили зателефонувати пізніше.

До слова, 30 жовтня 2017 року керівництво ФК «Карпати» оголосила про готовність продати 50% акцій клубу за символічну суму – одну гривню. Як нам розповіли, з того часу клуб отримав декілька листів, однак жоден з них не відповідав озвученим вимогам. При цьому тоді саме Григорія Козловського називали ймовірним покупцем клубу. Однак він тоді заперечив цей факт, і з того часу клуб і надалі перебуває у власності Петра Димінського.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: